Zestawy

Filtruj po

Włączone filtry:

  Producent

  Interkom

  Szyfrator

  Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

  Wideodomofony, domofony z kamerą - zestawy - monitor + stacja bramowa

  Poniżej prezentujemy gotowe zestawy wideodomofonowe zarówno jednorodzinne jak i dwurodzinne. Do wyboru mamy różne wielkości ekranów od 4" do niemal 11", szereg różnych funkcji takich jak pamięć wewnętrzna, otwieranie brelokiem, szyfratorem.

  Jest 9 produktów.

  Proponujemy kompletne zestawy domofonów z kamerą, w których skład wchodzą stacja bramowa i monitor. Zapewniają one skuteczne i kompleksowe zabezpieczenie obiektów i dają możliwość komfortowego zarządzania dostępem do danej przestrzeni zewnętrznej czy wewnętrznej. Wideodomofony oferują wiele praktycznych funkcji, pozwalając m.in. na sprawną komunikację głosową, podgląd dzwoniącego wraz z modyfikacją ustawienia kąta widzenia, zmianę głośności czy zwalnianie blokady.

  Kolorowe monitory w niektórych wariantach dostępne są z opcją dotykowego obsługiwania, mogą też współpracować z brelokami zbliżeniowymi. Domofony z kamerą sprzedajemy we wielu rozmiarach, a zastosowane w nich rozwiązania przekładają się na wydajną pracę oraz niezawodną komunikację ze stacją bramową. Ją również mogą Państwo u nas zamówić, mając pewność solidności wykonania z trwałych materiałów odpornych na działanie czynników atmosferycznych, przypadkowe uszkodzenia czy celowe próby zniszczenia. Każdy wideodomofon zawiera w zestawie responsywne i podświetlane klawisze.