Wideodomofony

Filtruj po

Włączone filtry:

  Producent

  Kolor monitora

  Ilość abonentów

  Interkom

  Kolor monitora

  Montaż stacji bramowej

  Możliwość otwierania bramy

  Pamięć

  Przekątna ekranu

  Regulacja kąta kamery

  Rodzaj komunikacji

  Rodzaj okablowania

  Szyfrator

  Zasilanie

  Zasilanie rygla

  Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

  Wideodomofony, domofony z kamerą - zestawy, monitory, stacje bramowe, akcesoria

  W sklepie znajdziecie Państwo różnego rodzaju wideodomofony. Wyposażone są one w wbudowaną pamięć, która posiada opcję zapisu obrazu osoby dzwoniącej pod Naszą nieobecność. Wideodomofon przekazuje sygnał wideo oraz audio, ze stacji bramowej do monitora (stacji wewnętrznej). Monitory, które znajdują się w zestawie występują w różnych kolorach oraz posiadają różne możliwości. W ofercie naszego sklepu znajdują się wideodomofony producentów takich jak: Eura-Tech, Genway, Commax, Leelen, Orno, ABB oraz wielu innych.

  Jest 200 produktów.

  Zastanawiają się Państwo, dlaczego wideodomofony to urządzenia, na które warto się zdecydować? Rozwiązanie to ma wiele zalet. Przede wszystkim zwiększa komfort domowników i ułatwia kontrolę nad dostępem do nieruchomości czy budynku. Domofony z kamerą umożliwiają bieżące kontrolowanie ruchu pod drzwiami, furtką czy podjazdem i obserwowanie sytuacji. Jest to po prostu wygodniejsze niż wyglądanie przez okno czy podchodzenie do oddalonej od domu bramy za każdym razem, gdy ktoś się pod nią pojawi. Sprawdź nasze wideodomofony z kamerą, przeznaczone do nich monitory, stacje bramowe oraz inne akcesoria, i zamów zestawy, których potrzebujesz!

  Wideodomofon – funkcjonalny zestaw dla Twojego domu

  Dostępne w naszym sklepie stacje bramowe do wideodomofonów są wyposażone w kamerę rejestrującą obraz na żywo i pozwalającą na zapisywanie nagrań w pamięci urządzenia. Dzięki takiemu zestawowi znacząco zwiększa się bezpieczeństwo domowników i samego majątku, ponieważ mimo nieobecności w danym czasie za pomocą domofonu z kamerą można skontrolować ruch pod wejściem i w razie wykrycia jakichkolwiek niepożądanych działań reagować na podstawie dowodów w formie wideo.

  Z kolei w czasie, gdy znajdują się Państwo w domu, monitor wchodzący w skład zestawu do wideodomofonu daje szansę na szybkie i wygodne wpuszczanie czy wypuszczanie gości, co znacząco podnosi komfort codziennego funkcjonowania. Warto podkreślić też, że współcześnie produkowane domofony z kamerą wraz z innymi akcesoriami są bardzo intuicyjne, łatwe w obsłudze i dostępne wraz z zestawem montażowym. Z użytkowaniem monitora czy stacji bramowej poradzi sobie każdy, kto poświęci kilka chwil, żeby zapoznać się z oferowanymi przez wybrany model funkcjami.

  Nowoczesne monitory do wideodomofonów

  Jednym z najważniejszych elementów wchodzących w skład zestawu domofonowego wraz z akcesoriami jest monitor pozwalający na odczytywanie obrazu rejestrowanego przez kamerę zainstalowaną w panelu bramowym. Istotny jest więc wybór optymalnego modelu spełniającego konkretne oczekiwania. Nasze nowoczesne monitory do wideodomofonów są wyposażone w kolorowe wyświetlacze wykonane w technologii LCD, co przekłada na odbieranie i prezentowanie użytkownikowi wysokojakościowego i szczegółowego obrazu jak najbardziej wiernego rzeczywistości. Wśród funkcji, na które warto zwrócić uwagę, należy wymienić szeroki zakres regulacji parametrów dźwiękowych zarówno dzwonka, jak i głosu rozmówcy.

  Producenci zadbali o komfort obsługi samego monitora domofonu z kamerą i pozostałymi akcesoriami, w związku z czym mogą Państwo w zestawie liczyć na funkcję interkomu, zmianę jasności ekranu, dotykowe sterowanie, podświetlenie klawiszy, jeśli model takowe posiada, a także sterowanie blokadą rygla obsługującego dane wejścia. Wszystkie oferowane systemy zostały przetestowane pod kątem wydajności, stabilności pracy i efektywności. Jesteśmy pewni, że proponowane zestawy wideodomofonów spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. W sprzedaży dostępne są egzemplarze o różnej wielkości i designie, co pozwala na selekcję produktów pod kątem m.in. wizualnym.

  Stacje bramowe z kamerą do wideodomofonów

  W naszej ofercie znajdą Państwo także stacje bramowe z kamerą do wideodomofonów przeznaczone do komunikowania się i kontrolowania sytuacji na zewnątrz. Proponujemy bardzo szeroki wachlarz wysokojakościowych wyrobów od renomowanych producentów. Sprzedajemy innowacyjne i wszechstronne zestawy akcesoriów, takie jak np. bramofony z zaprojektowaną wnęką na listy. W zależności od potrzeb mogą zdecydować się Państwo na domofon z kamerą i klawiaturą numeryczną umożliwiającą zwalnianie rygla z wykorzystaniem kodu. Równie ciekawą propozycją są stacje bramowe z rejestratorem obrazu i czytnikiem zbliżeniowym do kart bądź breloków, które także dystrybuujemy.

  W sprzedaży dostępne są modele przeznaczone dla domów jednorodzinnych i innych typów budynków wolnostojących. Egzemplarze tego rodzaju są wyposażone w oddzielne panele abonamentowe dla każdego mieszkańca. Oprócz różnorodności asortymentu zatroszczyliśmy się o najwyższą jakość monitorów, stacji bramowych i innych akcesoriów, które są wykonane z materiałów trwałych i odpornych na uszkodzenia oraz szkodliwe czynniki zewnętrzne. Ponadto mogą liczyć Państwo na innowacyjność zaimplementowanych technologii, jak na przykład kolorowe wyświetlanie nocnego obrazu czy możliwość modyfikacji ustawienia kamery domofonu.

  Niezbędne akcesoria do wideodomofonów

  Korzystając z naszej oferty, mają Państwo do dyspozycji zarówno solidne, nowoczesne i wszechstronne stacje bramowe, monitory czy całe zestawy wideodomofonów, jak i liczne urządzenia pomocnicze oraz dodatki ułatwiające obsługę domofonów. Proponowania akcesoria obejmują karty i breloki, różnego rodzaju zasilacze, moduły przekaźnikowe i sterujące, nośniki pamięci, osłony, obudowy, daszki ochronne, uchwyty montażowe i wiele więcej. Zachęcamy do składania zamówień na domofony, stacje bramowe, kompletne zestawy i akcesoria do wideodomofonów, które gwarantują bezpieczeństwo użytkowania, funkcjonalność oraz wydajność działania.