Wideodomofony TCP/IP

Filtruj po

Włączone filtry:

Producent

Kolor monitora

Ilość abonentów

Interkom

Kolor monitora

Montaż stacji bramowej

Możliwość otwierania bramy

Pamięć

Przekątna ekranu

Regulacja kąta kamery

Rodzaj komunikacji

Rodzaj okablowania

Szyfrator

Zasilanie rygla

Wideodomofony TCP/IP

Poznajcie innowacyjne urządzenie, jakim jest wideodomofon IP – czyli nowe wcielenie klasycznego domofonu. Wideodomofon IP posiada wiele funkcjonalności, które pozwalają jeszcze lepiej chronić prywatność i bezpieczeństwo naszych domostw. W ofercie sklepu internetowego Cleverhouse24.pl znajdziecie nowoczesny wideodomofon IP najlepszych producentów, takich jak: ABB, Panasonic, Safe, VidiLine i wielu innych. Asortyment obejmuje wideodomofony IP przeznaczone do domów jednorodzinnych oraz modele stworzone z myślą o budynkach wielorodzinnych.

Wideodomofon IP, który łączy się z Twoim smartfonem

Wideodomofon IP posiada szereg innowacyjnych rozwiązań, które znacznie zwiększają funkcjonalność tego urządzenia. Panel zewnętrzny połączony jest z wewnętrzną jednostką wyposażoną w ekran LCD. Oznacza to, że nie musimy już polegać wyłącznie na głosie w słuchawce. Doskonałej rozdzielczości ekran LCD umożliwia zobaczenie rozmówcy, co znacznie zwiększa poczucie bezpieczeństwa. Wiele modeli posiada kamery, które wyposażone są w specjalne diody, umożliwiające widzenie w nocy. Miej pewność, że otwierasz drzwi do domostwa odpowiedniej osobie! Monitory głośnomówiące można dopasować do własnych preferencji, regulując jasność, głośność rozmowy i dźwięku dzwonka.

Wideodomofon IP jest przyjazny w obsłudze. Do większości zestawów dołączone są breloki zbliżeniowe, za pomocą których otwieramy drzwi frontowe bądź furtkę – koniec z ciągłym poszukiwaniem kluczy! Nowością w wideodomofonach IP jest połączenie urządzenia z wifi. To umożliwia obsługę wideodomofonu IP za pomocą aplikacji na urządzeniu mobilnym. Co to oznacza w praktyce? W momencie, gdy pod Twoją nieobecność, ktoś dzwoni do drzwi, możesz odpowiedzieć za pomocą smartfonu.

Wideodomofon IP wielorodzinny

Ze względu na dużą popularność tego rozwiązania, na rynku pojawił się także wideodomofon z kilkoma ekranami LCD. Wideodomofon IP wielorodzinny również dostępny jest w naszej ofercie. Zapraszamy do poznania naszego asortymentu.

Masz pytania dotyczące wideodomofonu IP? Chcesz dowiedzieć się więcej o tym urządzeniu? Skontaktuj się z nam!

W naszej ofercie znajdą Państwo domofony wielorodzinne:

  • jednorodzinne
  • 2-rodzinne
  • 3-rodzinne
  • 4-rodzinne
Wideodomofony TCP/IP

Jest 80 produktów.