Wideodomofony IP

Filtruj po

Włączone filtry:

  Producent

  Kolor monitora

  Ilość abonentów

  Interkom

  Kolor monitora

  Montaż stacji bramowej

  Możliwość otwierania bramy

  Pamięć

  Przekątna ekranu

  Regulacja kąta kamery

  Rodzaj komunikacji

  Rodzaj okablowania

  Szyfrator

  Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

  Wideodomofony IP

  Poznajcie innowacyjne urządzenie, jakim jest wideodomofon IP – czyli nowe wcielenie klasycznego domofonu. Wideodomofon IP posiada wiele funkcjonalności, które pozwalają jeszcze lepiej chronić prywatność i bezpieczeństwo naszych domostw. W ofercie sklepu internetowego Cleverhouse24.pl znajdziecie nowoczesny wideodomofon IP najlepszych producentów, takich jak: ABB, Panasonic, Safe, VidiLine i wielu innych. Asortyment obejmuje wideodomofony IP przeznaczone do domów jednorodzinnych oraz modele stworzone z myślą o budynkach wielorodzinnych.

  Wideodomofon IP, który łączy się z Twoim smartfonem

  Wideodomofon IP posiada szereg innowacyjnych rozwiązań, które znacznie zwiększają funkcjonalność tego urządzenia. Panel zewnętrzny połączony jest z wewnętrzną jednostką wyposażoną w ekran LCD. Oznacza to, że nie musimy już polegać wyłącznie na głosie w słuchawce. Doskonałej rozdzielczości ekran LCD umożliwia zobaczenie rozmówcy, co znacznie zwiększa poczucie bezpieczeństwa. Wiele modeli posiada kamery, które wyposażone są w specjalne diody, umożliwiające widzenie w nocy. Miej pewność, że otwierasz drzwi do domostwa odpowiedniej osobie! Monitory głośnomówiące można dopasować do własnych preferencji, regulując jasność, głośność rozmowy i dźwięku dzwonka.

  Wideodomofon IP jest przyjazny w obsłudze. Do większości zestawów dołączone są breloki zbliżeniowe, za pomocą których otwieramy drzwi frontowe bądź furtkę – koniec z ciągłym poszukiwaniem kluczy! Nowością w wideodomofonach IP jest połączenie urządzenia z wifi. To umożliwia obsługę wideodomofonu IP za pomocą aplikacji na urządzeniu mobilnym. Co to oznacza w praktyce? W momencie, gdy pod Twoją nieobecność, ktoś dzwoni do drzwi, możesz odpowiedzieć za pomocą smartfonu.

  Wideodomofon IP wielorodzinny

  Ze względu na dużą popularność tego rozwiązania, na rynku pojawił się także wideodomofon z kilkoma ekranami LCD. Wideodomofon IP wielorodzinny również dostępny jest w naszej ofercie. Zapraszamy do poznania naszego asortymentu.

  Masz pytania dotyczące wideodomofonu IP? Chcesz dowiedzieć się więcej o tym urządzeniu? Skontaktuj się z nam!

  W naszej ofercie znajdą Państwo domofony wielorodzinne:

  • jednorodzinne
  • 2-rodzinne
  • 3-rodzinne
  • 4-rodzinne

  Dlaczego warto wybrać wideodomofon IP

  Klasyczne domofony, choć mają wiele zalet, nie pozwalają na przyjrzenie się osobie, która właśnie puka do naszych drzwi. Jesteśmy zdani jedynie na nasz słuch. Wideodomofon IP – czy to jednorodzinny czy wielorodzinny – ma pod tym względem zdecydowaną przewagę. Jest to szczególnie ważne dla osób starszych, które niestety padają ofiarami różnego rodzaju oszustów, podszywających się pod bliskich lub funkcjonariuszy prawa.

  Z pomocą przychodzą wideodomofony. Te z funkcją IP dodatkowo pozwalają na przekierowanie obrazu i dźwięku do smartfona. Dzięki temu nie tylko w każdej chwili i z każdego miejsca naszego domu możemy zobaczyć, kto stoi za drzwiami, ale też mamy możliwość zdalnego sterowania nimi. Otworzymy je, nawet przebywając poza domem, np. dla kuriera lub kiedy dziecko zapomni kluczy. Wystarczy jedynie połączyć odpowiedni domofon z siecią WiFi.

  Jaki sposób montażu wideodomofonu IP wybrać

  Wybór w zależności od liczby mieszkańców i użytkowników jest prosty. Wideodomofony IP jednorodzinne przeznaczone są do wykorzystywania zaledwie przez jedną rodzinę – na panelu nie znajdziemy opcji wywoływania innego numeru. Od razu łączą się bezpośrednio z gospodarzem. Nie sprawdzą się więc w blokach. Wielorodzinne są natomiast zaprojektowane do stosowania na osiedlach i w budynkach, gdzie niezbędna jest funkcja wyboru mieszkania. Niezależnie od tego, czy wybieramy wideodomofony IP jednorodzinne czy wielorodzinne, należy zastanowić się, jaki typ montażu będzie najlepszym rozwiązaniem. W tabelce przedstawiamy, czym różnią się oba sposoby montażu.

  Sposób montażuWłaściwości
  natynkowyMontowane bezpośrednio na ścianie lub słupku. Wybierane często dla typu jednorodzinnego przez szybkość i łatwość montażu. Podatne na uszkodzenia, w tym zerwanie przez osoby trzecie.
  podtynkowyPolecane dla typu wielorodzinnego. Cena montażu jest wyższa, ale to zdecydowanie bezpieczniejsze rozwiązanie. Domofon usytuowany jest w ścianie budynku, osoby trzecie uzyskują dostęp jedynie do panelu.

  Sklep internetowy Cleverhouse24 zaprasza do zakupów online.

  Wideodomofony IP

  Jest 98 produktów.