Wideodomofony IP

Filtruj po

Włączone filtry:

  Producent

  Kolor monitora

  Ilość abonentów

  Interkom

  Kolor monitora

  Montaż stacji bramowej

  Możliwość otwierania bramy

  Pamięć

  Przekątna ekranu

  Regulacja kąta kamery

  Rodzaj komunikacji

  Rodzaj okablowania

  Szyfrator

  Wideodomofony IP

  Poznajcie innowacyjne urządzenie, jakim jest wideodomofon IP – czyli nowe wcielenie klasycznego domofonu. Wideodomofon IP posiada wiele funkcjonalności, które pozwalają jeszcze lepiej chronić prywatność i bezpieczeństwo naszych domostw. W ofercie sklepu internetowego Cleverhouse24.pl znajdziecie nowoczesny wideodomofon IP najlepszych producentów, takich jak: ABB, Panasonic, Safe, VidiLine i wielu innych. Asortyment obejmuje wideodomofony IP przeznaczone do domów jednorodzinnych oraz modele stworzone z myślą o budynkach wielorodzinnych.

  Wideodomofon IP, który łączy się z Twoim smartfonem

  Wideodomofon IP posiada szereg innowacyjnych rozwiązań, które znacznie zwiększają funkcjonalność tego urządzenia. Panel zewnętrzny połączony jest z wewnętrzną jednostką wyposażoną w ekran LCD. Oznacza to, że nie musimy już polegać wyłącznie na głosie w słuchawce. Doskonałej rozdzielczości ekran LCD umożliwia zobaczenie rozmówcy, co znacznie zwiększa poczucie bezpieczeństwa. Wiele modeli posiada kamery, które wyposażone są w specjalne diody, umożliwiające widzenie w nocy. Miej pewność, że otwierasz drzwi do domostwa odpowiedniej osobie! Monitory głośnomówiące można dopasować do własnych preferencji, regulując jasność, głośność rozmowy i dźwięku dzwonka.

  Wideodomofon IP jest przyjazny w obsłudze. Do większości zestawów dołączone są breloki zbliżeniowe, za pomocą których otwieramy drzwi frontowe bądź furtkę – koniec z ciągłym poszukiwaniem kluczy! Nowością w wideodomofonach IP jest połączenie urządzenia z wifi. To umożliwia obsługę wideodomofonu IP za pomocą aplikacji na urządzeniu mobilnym. Co to oznacza w praktyce? W momencie, gdy pod Twoją nieobecność, ktoś dzwoni do drzwi, możesz odpowiedzieć za pomocą smartfonu.

  Wideodomofon IP wielorodzinny

  Ze względu na dużą popularność tego rozwiązania, na rynku pojawił się także wideodomofon z kilkoma ekranami LCD. Wideodomofon IP wielorodzinny również dostępny jest w naszej ofercie. Zapraszamy do poznania naszego asortymentu.

  Masz pytania dotyczące wideodomofonu IP? Chcesz dowiedzieć się więcej o tym urządzeniu? Skontaktuj się z nam!

  W naszej ofercie znajdą Państwo domofony wielorodzinne:

  • jednorodzinne
  • 2-rodzinne
  • 3-rodzinne
  • 4-rodzinne
  Wideodomofony IP

  Jest 101 produktów.