Domowe

Filtruj po

Włączone filtry:

Producent

Sterowanie wentylatorem

Ilość łopatek

Rozpiętość łopatek

Wentylatory sufitowe do domu

Upalne dni potrafią dać się we znaki zarówno mieszkańcom domów jednorodzinnych, bloków, jak i kamienic. Wysokie temperatury sprawiają, że czujemy się niekomfortowo, mamy problemy z koncentracją, a także z zaśnięciem. Niejednokrotnie specyficzny układ mieszkania, lub lokalizacja w sąsiedztwie ruchliwej ulicy uniemożliwia dobre wywietrzenie wnętrza. Dobrym rozwiązaniem jest użycie wentylatora. W naszej ofercie zgromadziliśmy bogaty asortyment wentylatorów sufitowych do domu.

Stylowe wentylatory sufitowe do domu

Asortyment sklepu internetowego Cleverhouse24 obejmuje modele wentylatorów sufitowych najlepszych producentów. Zadbaliśmy o to by wentylatory wyposażone były w energooszczędne silniki, odznaczające się cichą pracą. Wiemy, jak ważny jest każdy detal wnętrza dla  jego estetyki. Dlatego też przygotowaliśmy wentylatory sufitowe utrzymane w różnym stylu i kolorystyce. Mając na uwadze zróżnicowane oczekiwania Klientów przygotowaliśmy szeroki wachlarz propozycji. W asortymencie naszego sklepu znajdziecie tradycyjne wentylatory sufitowe do domu z łopatkami wykonanymi z drewna w pięknych kolorach – od jasnej sosny, po głęboką wiśnie, czy stonowany dąb. Przygotowaliśmy wyjątkową ofertę stylowych wentylatorów do domów, które są bogato zdobione. Drewno zostało zestawione z metalowymi elementami w odcieniu starego złota lub ciemnej cyny. Stylizowane modele wentylatorów sufitowych dostępne są z regulacją prędkości za pomocą łańcuszka, jak i wygodnej regulacji na pilota.

Nowoczesny design wentylatorów sufitowych

Wentylatory sufitowe pasują nie tylko do wnętrz domów w stylu vintage. W naszej ofercie postanowiliśmy pokazać nowoczesną stronę tych urządzeń. Klienci poszukujący wentylatorów sufitowych do domów w minimalistycznym stylu, mogą wybierać spośród wielu modeli utrzymanych w nowoczesnym wzornictwie. Prosty, geometryczny design, jasne oraz metaliczne kolory sprawiają, że wentylatory doskonale podkreślają charakter nowoczesnej aranżacji. Warto również zwrócić uwagę na wentylatory sufitowe o ciemniejszych kolorach, które będą ciekawym dodatkiem do wnętrza.

Wentylatory  sufitowe z oświetleniem – praktyczne rozwiązanie

W ofercie sklepu internetowego Cleverhouse24 przygotowaliśmy także modele wentylatorów sufitowych do domu z oświetleniem LED. Część modeli ma opcję ściemniania światła. Możesz więc z łatwością wprowadzić do wnętrza miłą atmosferę. Zastosowane oświetlenie LED sprawia, że działanie wiatraka wraz z oświetleniem nie pobiera wiele energii elektrycznej.

Domowe

Jest 197 produktów.