oprawy LED do szyno-przewodów

Filtruj po

Włączone filtry:

  Producent

  Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

  Reflektory LED trójfazowe szynowe

  Lubisz czuć wolność tworzenia? W takim razie reflektory szynowe LED trójfazowe są dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem. W ofercie sklepu internetowego Cleverhouse24.pl znajdziecie wysokiej klasy reflektory 3-fazowe. Artykuły, które znajdziecie u nas są nowe, oryginalne i pochodzą sprawdzonych producentów. Kupując u nas reflektory LED możesz mieć pewność, że otrzymasz najlepsze produkty. Remont w toku, a Ty potrzebujesz konkretnego produktu? Zamów go u nas – zapewniamy ekspresową wysyłkę.

  Czym odznaczają się reflektory LED trójfazowe?

  Czym różnią się reflektory trójfazowe od jednofazowych? W przypadku szyny jednofazowej energia elektryczna biegnie pomiędzy fazą i przewodem neutralnym – czyli między dwoma przewodami. Przez to wszystkie światła na szynie są sterowane razem.

  Jeżeli chcemy stworzyć oświetlenie szynowe, którego pracę będzie można stopniować, warto wybrać reflektory LED trójfazowe. Tego typu reflektory mają w szynie trzy fazy. Takie rozwiązanie techniczne pozwala na włączanie i wyłączanie każdego z reflektorów z osobna. Należy pamiętać, że aby w pełni wykorzystać możliwości reflektora trójfazowego, szynę należy podłączyć do kabla zasilającego, który posiada pięć żył. Montaż reflektorów szynowych trójfazowych jest niezwykle łatwy. Sama konstrukcja urządzenia umożliwia pełne dopasowanie instalacji do potrzeb użytkowników.

  W sklepie internetowym Cleverhouse24.pl znajdziecie najlepszej klasy reflektory LED trójfazowe. W naszej ofercie umieściliśmy oprawy trójfazowe na szynie, które będą doskonałym dopełnieniem nowoczesnego wnętrza. Znajdziesz tu zarówno reflektory w postaci tuby, które idealnie sprawdzą się jako oświetlenie punktowe, jak i reflektorki i szerokim rozsyle światła. Chcesz dowiedzieć się więcej o możliwościach i zaletach reflektorów szynowych LED trójfazowych? Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami!

  oprawy LED do szyno-przewodów

  Jest 25 produktów.