Zestawy Genevo

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Zestawy Genevo

Zestawy systemów alarmowych Genevo

Przygotowaliśmy w naszej ofercie funkcjonalne zestawy Genevo. To doskonała baza wyjściowa do stworzenia wysokiej klasy nowoczesnego systemu alarmowego. Systemy alarmowe Genevo to innowacyjne rozwiązania, które poparte są ponad 10-letnim doświadczeniem. Wybierając zestaw Genevo otrzymasz podstawowe urządzenia do stworzenia systemu zabezpieczenia domu, firmy lub innego budynku, czy terenu posesji.

Zaletą zestawów Genevo jest to, że pierwotnie stworzony system bazowy, możesz w dowolny sposób rozbudowywać i modyfikować. Sprawdź naszą ofertę urządzeń Genevo, w której znajdziesz między innymi czujniki PIR, centrale Genevo, manipulatory i akcesoria niezbędne do wykonania instalacji. Warto zauważyć, że manipulatory oraz moduły rozszerzeń mają wspólną magistralę komunikacyjną. Takie rozwiązanie pozwala na szybką i prostą rozbudowę systemu o kolejne elementy, a ich instalacja możliwa jest na zasadzie „plug and play”. Wybierając funkcjonalny zestaw Genevo otrzymasz najwyższej klasy urządzenia, dzięki którym w pełni zabezpieczysz budynek. Bezprzewodowe połączenie i możliwość zdalnej konfiguracji systemu sprawiają, że obsługa alarmów Genevo jest zaskakująco prosta i intuicyjna.

W asortymencie Cleverhouse24 znajdziesz zestawy Genevo w atrakcyjnej cenie. W naszym sklepie oferujemy wyłącznie oryginalne i fabrycznie nowe produkty – dla naszych Klientów przygotowaliśmy atrakcyjne rabaty cenowe. Sprawdź naszą ofertę!

Jest 1 produktów.