Moduły komunikatora GSM

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Moduły komunikatora GSM

Moduły komunikatora GSM przewodowy Genevo

Budując system alarmowy zależy nam w szczególności na jego niezawodności o każdej porze doby. Dla sprawnie działającego systemu bardzo istotna jest łączność i wymiana danych na najwyższym poziomie. Z myślą o bezpieczeństwie obiektów marka Genevo stworzyła linię nowoczesnych modułów komunikatorów GSM, które znacznie poprawiają przesył danych i przekaz sygnałów.

Nowoczesne moduły komunikatora GSM

W naszej ofercie znajdziesz wyłącznie nowe fabrycznie produkty sprawdzonej marki Genevo – wszystkie urządzenia objęte są gwarancją producenta. Dlaczego warto zdecydować się na moduły komunikatora GSM Genevo? Dużą zaletą są ich bardzo kompaktowe wymiary – model ATX LTE4 jest wielkości karty płatniczej! Oferowane moduły komunikatora GSM umożliwiają prowadzenie monitoringu do SMA i są kompatybilne z większością systemów stacji monitorowania w naszym kraju. Nowoczesny moduł komunikatora GSM korzysta z łączności w sieci 4G (LTE) i GPRS 2G. Zaletą nowoczesnego modułu komunikatora GSM Genevo jest, to że może on pełnić funkcję modułu powiadamiającego o zdarzeniach poprzez sms lub powiadomienia push.

Chcesz poznać szczegółowe informacje na temat modułu komunikacji GSM, manipulatorów przewodowych Genevo lub innych urządzeń tego producenta? Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Sprawdź także naszą szeroką ofertę akcesoriów Genevo, niezbędnych do wykonania nowoczesnego systemu alarmowego.

Jest 1 produktów.