Manipulatory

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Manipulatory

Funkcjonalne manipulatory przewodowe Genevo

Co jest najważniejsze w systemie alarmowym? Jako pierwszą cechę większość z nas wymieni niezawodność, co jest oczywiste. Jednak równie istotną cechą jest funkcjonalność systemu zabezpieczeń i jego intuicyjna obsługa. W dużym stopniu zależne jest to od dobranego modelu manipulatora. Dlatego właśnie przygotowaliśmy szeroką ofertę manipulatorów Genevo, które sprawią, że obsługa instalacji alarmowej będzie prosta dla każdego użytkownika.

Prosta obsługa dzięki manipulatorom przewodowym Genevo

Codzienna obsługa systemów bezpieczeństwa nie powinna być trudna, ani czasochłonna. Jeżeli podzielasz nasze zdanie, to koniecznie musisz poznać ofertę manipulatorów Genevo. Na szczególną uwagę zasługują manipulatory z serii PRIMA z wbudowanym ekranem LCD. Jasny ekran umożliwia obsługę manipulatora Genevo nawet w ciemnych pomieszczeniach. Czytelny graficzny interfejs sprawia, że obsługa i zmiana ustawień systemu jest niezwykle intuicyjna. Manipulatory Genevo wyposażone są w klawisze szybkiego dostępu, ułatwiające włączenie podstawowych funkcji. Duże przyciski o optymalnym rozstawie, umożliwiają szybkie wprowadzenie zmian i obsługę urządzenia. Dzięki manipulatorom Genevo łatwo sprawdzić stan instalacji. Manipulatory Genevo Prima są kompatybilne w większością centrali alarmowych Genevo.

Sprawdź naszą ofertę manipulatorów graficznych Genevo, a także szeroki asortyment akcesoriów Genevo, dzięki którym stworzysz niezawodną instalację alarmową. Zapraszamy!

Jest 1 produktów.