Czujki ruchu

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Czujki ruchu

Czujniki ruchu do modułów przewodowych Genevo

System zabezpieczenia nie mógłby istnieć bez niezawodnych czujników ruchu. Aktualnie najczęściej stosowaną technologią są czujniki przewodowe PIR. Wychwytują one ruch obiektów, na podstawie temperatury, jaką te obiekty emitują. W ofercie naszej hurtowni online znajdziesz wysokiej jakości czujniki ruchu Genevo, które kompatybilne są z modułami przewodowymi tej marki. Produkty wysokiej jakości dostępne od ręki i konkurencyjne ceny – tylko w Cleverhouse24. W naszym sklepie znajdziesz wyłącznie fabrycznie nowe i oryginalne produkty!

Najlepsze czujniki ruchu PIR do systemu alarmowego

Chcesz odpowiednio zadbać o bezpieczeństwo obiektu? Przygotowaliśmy w naszej ofercie nowoczesne czujniki ruchu PIR Genevo, które są kompatybilne z przewodowymi modułami. W naszym asortymencie dostępne są czujniki przewodowe PIR w wariancie SMILE lub MOUSE. Czujniki ruchu wyposażone są we wbudowane rezystory parametryczne. Dzięki cyfrowej obróbce sygnału są niezawodnym elementem systemu alarmowego. Dzięki wbudowanej funkcji PET, czujnik nie uruchamia się gdy w jego zasięgu znajdą się niewielkie zwierzęta do 15kg.

Sprawdź naszą atrakcyjną ofertę przewodowych czujników ruchu Genevo i stwórz niezawodny system alarmowy, który ochroni Twój dom lub budynek biurowy. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami!

Jest 3 produktów.