Manipulatory

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Manipulatory

Manipulatory bezprzewodowe Genevo

Stwórz funkcjonalny i prosty w obsłudze system alarmowy z marką Genevo. W sklepie Cleverhouse24 znajdziesz najlepsze manipulatory bezprzewodowe w bardzo korzystnej cenie. Sprawdź naszą ofertę – także pozostałych urządzeń marki Genevo i zapewnij bezpieczeństwo domownikom o każdej porze dnia i nocy. Wszystkie manipulatory bezprzewodowe Genevo dostępne w naszej hurtowni online są oryginalne i fabrycznie nowe. Przygotowaliśmy kompleksową ofertę, w której zaopatrzysz się we wszystkie elementy niezbędne do zbudowania instalacji alarmowej dopasowanej do potrzeb użytkowników. Dla stałych klientów przygotowaliśmy atrakcyjne rabaty cenowe – zapraszamy!

Łatwe sterowanie dzięki manipulatorom bezprzewodowym

System alarmowy powinien odznaczać się dwoma cechami – powinien być niezawodny, a także prosty w obsłudze. Taki właśnie jest Genevo. Manipulatory bezprzewodowe Genevo to kluczowy element instalacji alarmowej. Producent zadbał o najwyższy poziom funkcjonalności manipulatorów. Urządzenia te zostały wyposażone w wyświetlacze LED, na których znajdują się informacje dotyczące stanu systemu. Duże i czytelne ikony w znacznym stopniu ułatwiają odczytanie danych dotyczących ustawienia alarmu w domu. Manipulatory bezprzewodowe Genevo wyposażone są w wygodną klawiaturę, a także przyciski szybkiego dostępu umożliwiające wezwanie pomocy, czy bezpośrednie wejście do konkretnych opcji.

Dlaczego warto wybrać bezprzewodowe manipulatory Genevo? Umożliwiają one stworzenie instalacji bez konieczności przeprowadzania przewodów i ich maskowania. Manipulatory bezprzewodowe Genovo zasilane są bateryjnie lub za pomocą zasilacza dopuszkowego. Bezprzewodowe manipulatory są kompatybilne z innymi urządzeniami marki Genovo.

Jest 1 produktów.