Czujki ruchu

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Czujki ruchu

Bezprzewodowe czujniki ruchu Genevo

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym systemy zabezpieczeń budynków są coraz lepsze, skuteczniejsze, a do tego bardziej komfortowe w użytkowaniu. Jednym ze sposobów na automatyzację systemu alarmowego jest zastosowanie czujników ruchu. W naszej ofercie przygotowaliśmy szeroki wybór bezprzewodowych czujników ruchu Genevo. Dzięki nim zbudujesz niezawodny i nowoczesny system alarmowy. W naszym sklepie internetowym dostępne są najlepsze modele bezprzewodowych czujników ruchu marki Genowo, a także funkcjonalne manipulatory bezprzewodowe, które ułatwią sterowanie system.

Dlaczego warto wybrać bezprzewodowe czujniki ruchu Genevo?

Genevo to polska marka, specjalizująca się w tworzeniu urządzeń do systemów bezpieczeństwa. W urządzeniach Genevo wykorzystywane są najlepsze technologie. W ofercie tej marki znajdują się także urządzenia do wykonania bezprzewodowej instalacji alarmowej – między innymi wysokiej jakości czujniki ruchu na podczerwień. Oferowane czujniki ruchu wyposażone są w wysokiej jakości detekcję, które zapewniają wykrycie nawet najdrobniejszego ruchu. Bezprzewodowe czujniki ruchu oferowane w sklepie internetowym Cleverhouse24 odznaczają się doskonałym systemem dwukierunkowej łączności. Do ich instalacji nie potrzebne są przewody, zasilane bateryjnie. Zasięg i kąt pola detekcji został tak dopasowany, aby możliwie najlepiej wykrywały potencjalne zagrożenie.

W naszym asortymencie dostępne są bezprzewodowe czujniki Genevo do montażu wewnątrz budynków, a także na zewnątrz. Poznaj naszą atrakcyjną ofertę i wybierz produkty najlepszej jakości!

Jest 2 produktów.