Systemy alarmowe Genevo

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Systemy alarmowe Genevo

Innowacyjne systemy alarmowe Genevo

Systemy alarmowe Genevo są efektem ponad 10-letniego doświadczenia w branży systemów alarmowych. Zebrana przez lata wiedza i doświadczenie pozwoliły na uzyskanie niezawodnego systemu, który będzie jednocześnie intuicyjny w obsłudze. Systemy alarmowe Genevo to innowacyjne rozwiązania, które nigdy Cię nie zawiodą. Dzięki szerokiemu wyborowi komponentów i urządzeń możesz stworzyć idealnie dopasowany system ochrony budynku i posesji. W ofercie Celeverhouse24.pl znajdziesz bogaty wybór centrali Genevo, czujników ruchu, modułów sterowania, kontrolerów. Oferujemy także funkcjonalne zestawy Genevo, które stanowią doskonałą bazę do stworzenia systemu alarmowego.

Dlaczego warto wybrać systemy alarmowe Genevo?

Szukasz nowoczesnych rozwiązań z zakresu zabezpieczenia mienia przed włamaniem? Poznaj systemy alarmowe Genevo, których montaż jest zaskakująco prosty i szybki – tak samo jak codzienna obsługa systemu. Najnowszym rozwiązaniem są centrale Genevo Prima. Odznaczają się one bezprzewodową łącznością, co jest niezwykle wygodne, zarówno z perspektywy instalatora, jak i w późniejszym czasie użytkownika. Dzięki bezprzewodowej łączności systemów alarmowych Genevo możesz szybko i sprawnie połączyć ze sobą oraz skonfigurować poszczególne elementy instalacji.

Zaletą systemów alarmowych Genevo jest możliwość rozbudowy instalacji w dowolnym momencie. Urządzenia Genevo są łączone ze sobą prostą metodą „plug and play”. Dzięki temu system alarmowy Genevo dopasowuje się do użytkownika, a nie na odwrót. Programowanie systemu alarmowego Genevo jest niezwykle proste – dzięki funkcjom serwisowym sprawdzisz aktualne ustawienia i wprowadzisz ewentualne zmiany. Interaktywne menu w centralach alarmowych sprawi, że programowanie potrwa zaledwie chwilę. Do konfiguracji systemu możesz także użyć komputera – dedykowane systemowi Genevo oprogramowanie PRIMAtool umożliwia aktualizację systemu, konfigurację urządzeń, modyfikację ustawień, a także monitoring historii zdarzeń.

Nowoczesny system alarmowy Genevo w Twoim domu

Potrzebujesz alarmu do domu inteligentnego, który będzie równie innowacyjny, jak inne instalacje w budynku? Systemy alarmowe Genevo będą idealnym rozwiązaniem. Instalacja alarmowa została wyposażona w funkcjonalne rozwiązania, ułatwiające codzienną obsługę. Użytkownik systemu alarmowego Genevo mogą otrzymywać informacje o ewentualnych zdarzeniach poprzez SMS, a także korzystać z intuicyjnej w obsłudze aplikacji PRIMAgo! Za pomocą aplikacji można nie tylko sprawdzić historię zdarzeń czy stan systemu, ale także zmienić harmonogram działania.

Sprawdź ofertę systemów alarmowych Genevo przygotowaną w naszej hurtowni internetowej. Oferujemy fabrycznie nowe, oryginalne produkty w konkurencyjnych cenach. Zapewniamy szybką wysyłkę!

Jest 18 produktów.