Bezprzewodowe WiFi

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Bezprzewodowe WiFi

Bezprzewodowe systemy alarmowe Wi-Fi

Poznaj nowoczesny system alarmowy, który idealnie wpasuje się w wizję inteligentnego domu. Bezprzewodowe systemy alarmowe WiFi pozwolą Ci w niezwykle skuteczny sposób zabezpieczyć budynek przed intruzami. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziecie m.in. nowoczesne urządzenia z serii El Home, dzięki którym stworzycie niezawodny bezprzewodowy system alarmowy, wykorzystujący łączność Wi-Fi.

Zalety systemu alarmowego bezprzewodowego na Wi-Fi

Dlaczego warto zdecydować się na bezprzewodowy system alarmowy WiFi? W zestawie znajdują się wszelkie elementy niezbędne elementy, dzięki którym stworzysz instalację alarmową w niewielkim obiekcie. Takie system alarmowy jest idealny do mieszkań i domów jednorodzinnych o niewielkiej powierzchni. Co najważniejsze, do działania systemu potrzebujesz połączenia WiFi z siecią internetową. Bez konieczności połączenia przewodami i czasochłonnego montażu.

Bezprzewodowy system alarmowy jest też bardzo wygodny w użytkowaniu. Nowoczesne urządzenia – czujniki ruchu, czujnik otwarcia oraz most bezprzewodowy sterowane są za pomocą smartfona. Dzięki specjalnej aplikacji jest to niezwykle proste! Jeżeli system wykryje potencjalne zagrożenie, użytkownicy otrzymają informację – również za pośrednictwem aplikacji w urządzeniu mobilnym.

Sprawdź ofertę bezprzewodowych systemów alarmowych WiFi i stwórz bezpieczny dom inteligentny.

Jest 1 produktów.