Zasilacze i stateczniki

Filtruj po

Włączone filtry:

  Producent

  Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

  Zasilacze i stateczniki

  Odpowiednio wykonana instalacja oświetlenia powinna być nie tylko efektowna, ale także wydajna i bezpieczna w działaniu. Ma to szczególne znaczenie w przypadku instalacji oświetlenia, w której wykorzystane są halogenowe źródła światła lub oczka podtynkowe LED. W celu poprawy stabilności instalacji oświetlenia warto zastosować stateczniki i zasilacze, które znajdziecie w ofercie naszego sklepu. Sprawdź naszą wyjątkową ofertę i wybierz urządzenia dopasowane do potrzeb i możliwości technicznych instalacji.

  Nowoczesne zasilacze do oświetlenia LED

  W naszej ofercie znajdziesz zasilacze do zastosowania w instalacji oświetlenia LED najlepszych producentów, takich jak: Brilum, Kobi Light, Elgo, Mean Well, Syno i wielu innych. Sprawdzone marki dają gwarancję trwałości i niezawodnego działania przez długi czas. Przygotowaliśmy w asortymencie naszego sklepu internetowego zasilacze o różnej mocy znamionowej, co umożliwia wybór odpowiedniego urządzenia. Zastosowanie zasilaczy zapewnia stabilny przepływ energii elektrycznej przez instalację, co minimalizuje ryzyko uszkodzenia źródeł światła, czy wystąpienia awarii. Zaletą stosowania zasilaczy do oświetlenia LED jest też wyeliminowanie efektu mrugania światła podczas nagrzewania się. Nowoczesne zasilacze mają także wiele dodatkowych funkcji – między innymi umożliwiają połączenie oświetlenia z systemem domu inteligentnego.

  Trwałe stateczniki elektroniczne

  W przypadku oświetlenia, w którym zostały użyte świetlówki, warto zastosować statecznik. Oczywiście dobór statecznika należy uzależnić od rodzaju lamp – najważniejszym parametrem, jaki należy wziąć pod uwagę jest moc źródła światła, a także wymiar (średnica). Zaletą stosowania statecznika w instalacji oświetlenia jest zmniejszenie zużycia energii elektrycznej, a także ustabilizowanie strumienia światła. Jest to szczególnie ważne w pomieszczeniach biurowych, gdzie efekt mrugających świetlówek związany z nagrzewaniem się. Dzięki zastosowania stateczników możliwe jest zminimalizowanie tego efektu, co pozwala zmniejszyć zmęczenie oczu osób przebywających w danym pomieszczeniu.

  W asortymencie Cleverhouse24 przygotowaliśmy szeroki wybór stateczników i zasilaczy do oświetlenia LED. Oferujemy wyłącznie najlepsze urządzenia, sprawdzonych producentów, które posłużą bezawaryjnie przez długi czas. Zapewniamy szybką dostawę i profesjonalne doradztwo.

  Zasilacze i stateczniki

  Jest 49 produktów.