puszki i akcesoria montażowe

Filtruj po

Włączone filtry:

  Producent

  Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

  puszki i akcesoria montażowe

  W sklepie internetowym Cleverhouse24 przygotowaliśmy dla naszych Klientów bogatą ofertę puszek montażowych, a także innych akcesoriów, które sprawdzą się podczas wykonywania instalacji oświetlenia. Oferujemy produkty najlepszej jakości, pochodzące od sprawdzonych producentów, takich, jak: Brilum, Duracell, Elgo, V-tac, F&f, GTV, PXF Lighting i wielu innych. Wybierając akcesoria i produkty montażowe z asortymentu naszej hurtowni elektrycznej, możesz mieć pewność, że otrzymasz produkty najlepszej jakości w atrakcyjnej cenie.

  Puszki elektryczne natynkowe i podtynkowe

  W przypadku wykonywania instalacji elektrycznej lub oświetleniowej istotnym elementem są puszki elektryczne, a także wiele innych elementów montażowych. Pozwalają one ochronić elementy instalacji, a także ukryć je w ścianie budynku. Najważniejszą funkcją puszek jest możliwość zabezpieczenia obwodów elektrycznych, gniazd, łączników. Zastosowanie puszek elektrycznych pozwala na stworzenie bezpiecznej w użytkowaniu i estetycznej instalacji oświetlenia. Puszki montażowe umożliwiają także rozgałęzienie instalacji. Dużą zaletą jest dowolność montażu – można instalować je zarówno w pionie jak i w poziomie.

  W sprzedaży dostępne są puszki montażowe w różnych wariantach – zarówno pojedyncze, jak i wielopolowe. Podwójne, potrójne, czy nawet poczwórne puszki elektryczne znajdą swoje zastosowanie w przypadku bardziej złożonych instalacji. Wybierając rodzaj puszki montażowej, warto zwrócić uwagę klasę szczelności produktu. W przypadku pomieszczeń o wysokiej wilgotności powietrza i dużym zapyleniu warto zdecydować się na hermetyczne puszki montażowe. W naszej ofercie znajdziesz zarówno natynkowe, jak i podtynkowe puszki instalacyjne. Poznaj naszą ofertę i wybierz najlepsze produkty!

  Akcesoria montażowe do instalacji oświetleniowej

  Zgromadziliśmy w ofercie sklepu Cleverhouse24 szeroki wybór akcesoriów montażowych, przy pomocy których szybko i sprawnie stworzysz bezpieczną i trwałą instalację oświetleniową. Dostępne w naszym asortymencie akcesoria montażowe są kompatybilne z wieloma rodzajami instalacji. Mogą być użyte zarówno w przypadku budowania instalacji oświetleniowej w budynkach mieszkalnych, użytkowych, a także przemysłowych. Sprawdź ofertę, jaką przygotowaliśmy i wybierz najlepsze produkty. Zobacz także inne produkty z kategorii osprzęt i zaopatrz się kompleksowo!

  puszki i akcesoria montażowe

  Jest 75 produktów.