przedłużacze i listwy

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

przedłużacze i listwy

Przedłużacze, listwy zasilające, rozgałęźniki

W każdym gospodarstwie domowym, w biurze, a także w warsztacie czy garażu przydatnym urządzeniem jest przedłużacz. Użycie przedłużacza umożliwia swobodne korzystanie ze sprzętu zasilanego prądem elektrycznym, nawet gdy jego źródło znajduje się w znacznej odległości. W ofercie sklepu internetowego Cleverhouse24 znajdziesz szeroki wybór różnego rodzaju przedłużaczy, a także rozgałęźników. W naszym asortymencie znajdziesz tylko sprawdzone modele najlepszych producentów, które są bezpieczne w działaniu. Sprawdź naszą ofertę i wybierz przedłużacz o odpowiedniej długości i liczbie gniazd.

Przedłużacz czy rozgałęźnik – co lepsze do domu?

Twój dom cierpi na zbyt małą liczbę gniazdek? To bardzo częsta przypadłość wielu mieszkań w blokach, gdzie w jednym pomieszczeniu znajdują się np. 2-3 gniazdka. Tymczasem nasze potrzeby są znacznie wyższe. Dlatego doskonałym rozwiązaniem będzie wybór urządzenia, które zwiększy liczbę dostępnych gniazd. Czy bardziej sprawdzi się w domu przedłużacz czy rozgałęźnik? Wybór zależy od indywidualnych potrzeb. Jeżeli potrzebujesz nie tylko większej liczby gniazd, ale także ich usytuowania w innym miejscu, dobrym rozwiązaniem będzie przedłużacz. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz przedłużacze o różnych długościach. Najczęściej spotykane są przedłużacze 1,5 m oraz 5 m. Długości te są optymalne do domowych wnętrz. Przedłużacze dostępne są w kolorze białym i czarnym. Dzięki temu możesz lepiej dopasować przedłużacz do wystroju wnętrza, tak by nie rzucał się w oczy.

Jeżeli umiejscowienie gniazda elektrycznego jest optymalne, jednak brakuje Ci źródeł zasilania, to warto wybrać rozgałęźnik. Wpina się go bezpośrednio do kontaktu – dzięki rozgałęźnikowi zyskujemy kilka dodatkowych gniazd. Zalecamy wybór rozgałęźników sprawdzonych producentów – wówczas możesz mieć pewność, że korzystanie z nich jest w pełni bezpieczne. Rozgałęźniki dostępne są z różną liczbą wtyczek płaskich i gniazd. Do biur zalecamy wybór rozgałęźnika z wyłącznikiem, który jednym kliknięciem umożliwia odcięcie zasilania.

Przedłużacz bębnowy do ogrodu i do warsztatu

Przedłużacze potrzebne są nie tylko w domu – najczęściej niezbędne są nam w ogrodach, a także warsztatach i w garażu. Do takich zastosowań możesz wybrać przedłużacz bębnowy, który charakteryzuje się bardzo długim przewodem. Dla ułatwienia użytkowania i przechowywania przedłużacza nawijamy go na bęben, dzięki czemu można uniknąć plątania się kabla. Przedłużacze bębnowe wyposażone są w kilka gniazd, co sprawia, że są niezwykle funkcjonalne. Niezwykle praktyczne są również przedłużacze ogrodowe ze specjalną klapką zabezpieczającą gniazdo. W momencie gdy nie korzystamy z danego kontaktu, jest on osłonięty plastikową klapką, chroniącą przed wilgocią i zabrudzeniem. Szukasz przedłużacza do kosiarki? W naszej ofercie znajdziesz wiele modeli przedłużaczy ogrodowych w kolorze pomarańczowym – to znacznie ułatwia namierzenie przedłużacza nawet w wysokiej i gęstej trawie.

Dlaczego warto zastosować listwy antyprzepięciowe?

Listwy antyprzepięciowe na pierwszy rzut oka przypominają klasyczne przedłużacze. Jednak mają one w swojej konstrukcji liczne zabezpieczenia, które zapewniają bezpieczne odłączenie od zasilania w przypadku skoków napięcia. Takie przepięcia mogą być przyczyną dużych spadków lub wzrostów napięcia, co może być bardzo dużym obciążeniem dla sprzętu – tak dużym, że może on tego nie wytrzymać. Przyczyną przepięć najczęściej są awarie sieci energetycznej, często skoki napięcia występują w czasie burzy. Zastosowanie listwy antyprzepięciowej zalecane jest w przypadku komputerów, laptopów, sprzętu biurowego, telewizorów i innych sprzętów rtv i agd. Wybierając listwę zasilającą warto też zwrócić na dodatkowe funkcje – np. zabezpieczenie przed dziećmi.

Poznaj naszą ofertę przedłużaczy, listew antyprzepięciowych u rozdzielników. W naszym sklepie znajdziesz tylko sprawdzone produkty najlepszej jakości. Konkurencyjne ceny, rabaty dla stałych Klientów. Gwarantujemy ekspresową dostawę!

przedłużacze i listwy

Jest 55 produktów.