czujniki ruchu

Filtruj po

Włączone filtry:

  Producent

  Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

  czujniki ruchu

  Nowoczesne czujniki ruchu V-Tac

  Automatyzacja oświetlenia to kolejny krok w unowocześnianiu wyposażenia i wykończenia budynków mieszkalnych, użytkowych, a także przemysłowych. Jeżeli chcesz unowocześnić swoją instalację oświetlenia, jednym z obowiązkowych rozwiązań, są czujniki ruchu. W naszym sklepie internetowym Cleverhouse24 znajdziesz najlepsze czujniki ruchu na podczerwień oraz mikrofalowe V-Tac. Te nowoczesne urządzenia pozwalają na dopasowanie ich sposobu działania do bieżących potrzeb. W większości modeli czujników ruchu V-Tac istnieje możliwość regulacji odległości detekcji, a także czułości światła. Jeżeli planujesz zamontować czujnik ruchu na zewnątrz, koniecznie zwróć uwagę na klasę szczelności.

  Zastosowanie czujników ruchu V-Tac

  Montaż czujników ruchu jest doskonałym rozwiązaniem, jeżeli chcemy zautomatyzować oświetlenie, a także zmniejszyć zużycie energii elektrycznej przez instalację oświetlenia. Czujniki ruchu zintegrowane z instalacją włączają światło dopiero w momencie gdy zostanie wykryty w jego zasięgu ruch. Czujniki ruchu V-Tac doskonale sprawdzą się zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Znajdą swoje zastosowanie w budynkach mieszkalnych, użytkowych, jak i w przypadku budynków użyteczności publicznej. Dzięki zastosowaniu czujników ruchu V-Tac zmniejszamy zużycie prądu. To także bardzo higieniczne rozwiązanie – szczególnie w budynkach o nasilonym ruchu. Oświetlenie włącza się automatycznie i nie ma konieczności używania do tego celu włącznika światła, na którym mogą gromadzić się wirusy i bakterie. Czujniki ruchu V-Tac doskonale sprawdzą się na klatkach schodowych, w holach, korytarzach, na schodach, przestrzeniach wspólnych, a także na zewnątrz – na tarasach, podjazdach, przy wejściach do budynków.

  W Cleverhouse24 znajdziesz najlepsze modele czujników ruchu marki V-Tac. Wszystkie produkty objęte są 2 letnim okresem gwarancji. Dla stałych Klientów przygotowaliśmy atrakcyjne rabaty cenowe. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat czujników ruchu? Zapraszamy do kontaktu z naszym doradcom!

  czujniki ruchu

  Jest 21 produktów.