Czujniki parkowania do garażu

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Czujniki parkowania do garażu

Parkowanie w garażu może być dość kłopotliwe – nie tylko dla poczatkujących, ale także dla doświadczonych. Dlatego doskonałym rozwiązaniem jest montaż w garażu czujnika parkowania, który w razie potrzeby zasygnalizuje zbyt bliską odległość od ściany. Czujniki parkowania są wyposażone w specjalny sensor, który wysyła fale ultradźwiękowe (niesłyszalne dla ludzkiego ucha). Fale emitowane przez czujnik odbijają się od poruszającego się obiektu i wracają do sensora. W momencie gdy samochód znajdzie się w odpowiedniej odległości od sensora włączy się odpowiedzenia dioda LED. Niektóre z modeli włączają odpowiedni kolor diody LED, który zależny jest od odległości, w jakiej obiekt znajduje się od czujnika.

Dlaczego warto zaopatrzyć się czujniki parkowania do garażu?

Przydomowe garaże często mają dość ograniczony metraż, a parkowanie w nich bywa prawdziwą sztuką – szczególnie gdy jeździmy większym samochodem typu SUV lub kombi. Żeby uniknąć przykrych niespodzianek, które mogą przytrafić się podczas parkowania w ciasnym garażu z ograniczoną widocznością, warto na ścianie zamontować czujnik parkowania. Dzięki sygnałom świetlnym z łatwością zaparkujesz samochód w garażu, unikając bliskiego spotkania ze ścianami lub innymi przeszkodami.

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziecie najlepsze czujniki parkowania do garażu. Przygotowaliśmy dla naszych Klientów modele sprawdzonych producentów, solidne i łatwe w montażu. W Cleverhouse24 znajdziesz produkty tylko najlepszych marek, oryginalne, fabrycznie nowe. Sprawdź naszą ofertę!