czujniki

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

czujniki

Czujniki do oświetlenia

Szukasz rozwiązania, które pozwoli Ci zmniejszyć wysokość rachunków za prąd, ale jednocześnie zapewnić odpowiednie oświetlenie wewnątrz i na zewnątrz budynku? Doskonałym rozwiązaniem są czujniki instalowane do oświetlenia. Uruchamiają one oświetlenie w momencie gdy jest to potrzebne – najczęściej w chwili, gdy ktoś znajdzie się w zasięgu pracy czujnika. Dzięki czujnikom ruchu oświetlenie nie musi być włączone przez całą noc, a jedynie w momentach gdy jest to potrzebne. Pozwala to na ograniczenie zbędnych kosztów, a także ograniczy nasz  wpływ na środowisko naturalne – nocne zanieczyszczenie nieba, zużycie energii elektrycznej. Montaż czujnika do świetlenia zwiększa także poziom bezpieczeństwa. Światło uruchamiane w momencie gdy intruz znajdzie się w zasięgu czujnika, skutecznie go przepłoszy, a także stanowi jasny sygnał dla domowników, a także sąsiadów, że ktoś niepowołany znajduje się w okolicy.

Jakie czujniki oświetlenia wybrać i gdzie je zamontować?

W ofercie sklepu internetowego Cleverhouse24 przygotowaliśmy najlepsze czujniki, które zapewnią bezawaryjną pracę przez długi czas. Mając na uwadze potrzeby i oczekiwania Klientów zebraliśmy w oferowanym asortymencie tylko najlepsze produkty sprawdzonych producentów. Oczywiście wśród oferowanych urządzeń nie mogło zabraknąć czujników ruchu Eura-Tech – producent ten jest liderem w branży innowacyjnych rozwiązań w instalacji oświetleniowej. W zależności od przeznaczenia i miejsca montażu możesz wybrać spośród różnych rodzajów czujników. W ofercie naszego sklepu internetowego dostępne są czujniki ruchu, PIR, mikrofalowe, a także czujniki parkowania. Wybierz najlepszy dla siebie i ciesz się instalacją oświetlenia na wysokim poziomie.

Czujniki oświetlenia stosowane są zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz budynków. W przypadku montażu na zewnątrz budynku czujniki doskonale sprawdzą się w przypadku oświetlenia podjazdu, wejścia do domu, a także jako system ostrzegania w chwili gdy ktoś znajdzie się w zasięgu czujnika. Wewnątrz budynków urządzenia te doskonale sprawdzają się na holach, korytarzach, klatkach schodowych – zarówno w budynkach mieszkalnych jednorodzinnych, wielorodzinnych, jak i budynkach użyteczności publicznej.

Poznaj naszą ofertę i wybierz najlepszy czujnik, spełniający Twoje oczekiwania. W Cleverhouse24 tylko najlepsze produkty w bardzo atrakcyjnych cenach. Gwarantujemy najwyższą jakość i sprawdzonych producentów.

Jest 29 produktów.