szynowe

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

szynowe

Oprawy szynowe do domu

Poszukujesz oświetlenia, które umożliwi Ci wprowadzanie zmian i przearanżowanie w dowolnym momencie? Poznaj oświetlenie szynowe, które daje pełną dowolność aranżacji. Na czym polega oświetlenie w systemie szynowym? Taka instalacja składa się ze specjalnego szynoprzewodu przytwierdzonego do sufitu, ściany czy innej powierzchni oraz dedykowanych opraw szynowych. Lampy te wsuwa się w szynoprzewód - oprawy można rozmieścić w dowolnej odległości od siebie. Oprawy szynowe można także skierować w dowolnym kierunku i pod dowolnym kątem, co znacznie zwiększa możliwość dopasowania oświetlenia do swoich potrzeb.

Nowoczesne oświetlenie szynowe do domu

Jeszcze do niedawna oprawy szynowe były używane głównie w lokalach użytkowych, galeriach sztuki, w butikach czy pomieszczeniach przemysłowych. Jednak wraz z popularyzacją trendu na minimalistyczne aranżacje wnętrz, a także stylu industrialnego, oświetlenie szynowe zaczęło coraz częściej gościć w naszych domach. W ofercie sklepu internetowego znajdziesz oprawy szynowe idealne do zastosowania w budynkach mieszkalnych. Oprawy szynowe odznaczają się bardzo nowoczesną formą, która jest jednocześnie elegancka i praktyczna. Oświetlenie szynowe ma różne kształty. Najczęściej spotykane są oprawy szynowe w kształcie reflektorów, tuby, a także okrągłych oczek.

W zależności od wysokości wnętrza możesz zastosować oprawy szynowe na dłuższej nóżce, które umożliwiają lepsze doświetlenie pomieszczenia. Najczęściej oprawy szynowe do domu dostępne są w kolorze białym, czarnym i srebrnym. Sprawdź naszą bogatą ofertę i dobierz najlepszy wariant dla siebie!

 

W asortymencie sklepu on-line Cleverhouse24.pl znajdziesz szeroki wybór najlepszych modeli opraw szynowych takich sprawdzonych producentów jak AQForm. Część modeli wyposażona jest w funkcję ściemniania, dzięki której jeszcze lepiej dopasujesz natężenie światła do Twoich bieżących potrzeb. W naszym sklepie znajdziesz także kompatybilne z oprawami szynowymi źródła światła LED. Sprawdź wyjątkową ofertę, jaką przygotowaliśmy dla Ciebie!