podtynkowe

Filtruj po

Włączone filtry:

  Producent

  Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

  podtynkowe

  Oprawy sufitowe podtynkowe do domu

  Poszukujesz subtelnego i jednocześnie efektywnego oświetlenia do swojego domu? Doskonałym rozwiązaniem są podtynkowe oprawy sufitowe, które pięknie rozświetlą każde pomieszczenie, jednocześnie nie narzucając się swoją formą. Ten rodzaj opraw zagwarantuje oświetlenie ogólne o odpowiedniej intensywności, a jednocześnie, źródła światła będą dyskretnie ukryte pod powierzchnią sufitu. Dużą zaletą podtynkowych opraw sufitowych jest możliwość wyboru dowolnej liczby opraw, w zależności od efektu, jaki chcemy uzyskać. Także od naszej wizji zależy, w jaki sposób rozmieścimy oprawy w pomieszczeniu - w taki sposób możemy dodatkowo wyeksponować elementy wnętrza lub wydzielić w pomieszczeniu mniejsze strefy (np. oddzielając jadalnię od części wypoczynkowej salonu).

  Eleganckie oprawy sufitowe wpuszczane

  W jakim wnętrzu sprawdzą się sufitowe oprawy wpuszczane? Ten rodzaj opraw jest tak delikatny, subtelny i dyskretny, że będzie doskonale współgrać z każdym rodzajem wnętrza. Takiego rodzaju oprawy sufitowe umieszczane są pod powierzchnią sufitu podwieszanego lub napinanego. Większa część oprawy jest ukryta, tworząc z powierzchnią sufitu równą powierzchnię. Istnieją także modele opraw wpuszczanych, które lekko “wychodzą” z sufitu, co tworzy ciekawy efekt wizualny. Znajdujące się w naszym asortymencie oprawy podtynkowe wykonane są z różnych materiałów - szkła, metalu, aluminium, drewna, tworzysz sztucznych. Zatem z łatwością dopasujesz odpowiedni styl i kolorystykę opraw podtynkowych do stylizacji wnętrz w swoim domu. Jeżeli chcesz mieć możliwość regulacji kąta padania światła, warto wybrać model, który to umożliwi.

   

  W ofercie sklepu przygotowaliśmy najlepsze oprawy sufitowe podtynkowe najlepszych producentów, m.in. Brilum, V-tac, Candellux. Ich wybór gwarantuje najlepszą jakość i bezpieczne działanie przez lata. Zamawiając w sklepie internetowym Cleverhouse24 możesz mieć pewność, że otrzymujesz oryginalny i fabrycznie nowy produkt. 

  podtynkowe

  Jest 310 produktów.