meblowe

Filtruj po

Włączone filtry:

  Producent

  Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

  Oświetlenie meblowe

  Chcesz podkreślić piękno swojego salonu? Zaakcentować niezwykły design mebli? Poznaj bogatą ofertę oświetlenia meblowego, które pomoże Ci wydobyć z aranżacji wnętrza to co najpiękniejsze. W asortymencie sklepu Cleverhouse24 znajdziesz funkcjonalne i solidne oprawy meblowe, między innymi sprawdzonej marki Brilum.

  Oprawy meblowe to doskonały sposób na dodatkowe oświetlenie w pokoju. Nie tylko wprowadzisz do wnętrza przytulną atmosferę, ale również podkreślisz linię mebli. Zastosowanie tego rodzaju oświetlenia, to także doskonały sposób na wyeksponowanie tego co znajduje się na meblach – dekoracyjnych dodatków, ramek z rodzinnymi zdjęciami, czy pięknej kolekcji roślin. Wybierz najlepszy model oprawy meblowej, by uzyskać upragniony efekt. Dostępne są oprawy w postaci kliku halogenków, lub jednolitej linii świetlnej. Wszystkie oprawy meblowe jakie znajdziecie w naszym sklepie, wykonane są z wysokiej jakości materiałów – aluminium, metalu, szkła, trwałego tworzywa sztucznego. Dzięki prostej formie bardzo estetycznie prezentują się w zestawieniu z meblami – niezależnie od ich koloru czy stylu.

  Oświetlenie meblowe do szafy i kuchni

  Oświetlenie meblowe ma także swoje zastosowane w dużych szafach i garderobach. Wybierz jedną z opraw meblowych i zamontuj pomiędzy półkami. Takie rozwiązanie znacznie poprawi komfort korzystania z garderoby i ułatwi organizację przestrzeni. Jako oświetlenie szafy warto wybrać źródło światła o naturalnej barwie, która nie będzie wpływać na kolorystykę ubrań.

  Praktycznym rozwiązaniem jest też montaż oprawy kuchennej, która doświetli przestrzeń roboczą blatu. Dobierz odpowiednią moc oświetlenia, by praca przy nim była komfortowa. Oprawę kuchenną z łatwością zamontujesz do ściany, lub do płyty meblowej. 

  meblowe

  Jest 164 produktów.