Oprawy gipsowe

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Oprawy gipsowe

Oprawy gipsowe do domu

Poszukujesz oryginalnego i wyjątkowego oświetlenia do domu? Jedną z ciekawszych propozycji dostępną w naszym sklepie internetowym są oprawy gipsowe. Oprawy gipsowe dostępne są w różnych wersjach montażu – natynkowe, a także wpuszczane. W naszej ofercie znajdziesz oprawy gipsowe do montażu pod lub w suficie, a także kinkiety gipsowe. Specjalnie dla naszych Klientów przygotowaliśmy szeroki wybór różnych form i kształtów opraw gipsowych. Poznaj bliżej naszą ofertę i wybierz oprawy gipsowe, które idealnie uzupełnią aranżację wnętrza Twojego domu.

Jakie są zalety opraw i kinkietów gipsowych?

Oprawy gipsowe to zupełnie nowa odsłona oświetlenia wnętrz. Ich zaletą jest to, że można je pod względem kolorystyki w pełni dopasować do wnętrza. Możesz zatem pozostawić oprawy gipsowe w eleganckim kolorze złamanej bieli, lub zdecydować się na ich przemalowanie – wówczas oprawy będą wyglądać tak, jakby były wtopione w ścianę i sufit. Dużym plusem jest też szeroki wybór dostępnych form i wzornictwa – zarówno wyraziste i zdobione, jak i bardzo minimalistyczne. Jeżeli chcesz, by oświetlenie w pomieszczeniu nie odznaczało się szczególnie swoją formą i było wkomponowane w wystrój otoczenia, to warto wybrać oprawy gipsowe typu oczka. Są one wpuszczane w sufit lub w ścianę i montowane podtynkowo. Szczególnie interesującą propozycją są oprawy gipsowe z metalowymi dodatkami – srebrnymi, czarnymi, lub w modnym odcieniu różowego złota.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz oprawy gipsowe tylko najlepszych producentów. Oczywiście nie mogło zabraknąć w naszym asortymencie opraw gipsowych V-Tac – znanych ze swojej wysokiej jakości i funkcjonalności. W naszej ofercie znajdziesz także energooszczędne źródła światła LED, kompatybilne z oprawami gipsowymi. Wszystkie produkty dostępne w sklepie internetowym Cleverhouse24 są fabrycznie nowe i najlepszej jakości. Dla stałych Klientów przygotowaliśmy atrakcyjne rabaty!