oprawy świetlówkowe, oprawy jarzeniowe

Filtruj po

Włączone filtry:

Producent

Montaż

Oprawy jarzeniowe i świetlówkowe

Odpowiednie oświetlenie wnętrza to jeden z obowiązków pracodawcy. Podstawową formą oświetlenia jest oświetlenie ogólne. Najczęściej używa się do tego celu oświetlenia sufitowego, które może być uzupełniane oświetleniem ściennym. Doskonale w tej roli sprawdzą się oprawy jarzeniowe. Spotykane są w wielu formach i postaciach — najczęściej jako wąskie i podłużne jarzeniówki. W naszej ofercie możecie także znaleźć okrągłe oprawy świetlówkowe oraz w kształcie kwadratu.

Oprawy jarzeniowe można montować zarówno bezpośrednio do sufitu, jak i w formie zwieszanej, co umożliwia dopasowanie montażu lampy do rodzaju wnętrza. W przypadku wysokich hali i wnętrz biurowych świetnie prezentują się oprawy jarzeniowe wiszące. Odpowiednia wysokość, na której zawieszona jest oprawa świetlówkowa sprawia, że światło jest właściwie rozproszone i wypełnia całe wnętrze. Wiszące oprawy świetlówkowe, to także doskonały sposób na optyczne obniżenie zbyt wysokiego wnętrza. Zawieszone oprawy jarzeniowe dzielą przestrzeń, a minimalistyczne wzornictwo, dodaje nowoczesnego stylu.

Dostępne w naszym sklepie internetowym oprawy jarzeniowe pochodzą od najlepszych producentów, m.in. Aquaform, Elgo, Brilum. Wysokiej jakości materiały i precyzja wykonania gwarantują długotrwałe działanie.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie, poznać szczegółowe informacje? Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy doradzą w wyborze odpowiednich opraw jarzeniowych.

W zakresie opraw świetlówkowych zapraszamy także do zapoznania się z ofertą:

oprawy świetlówkowe, oprawy jarzeniowe

Jest 59 produktów.