Oprawy biurowe

Filtruj po

Włączone filtry:

Producent

Montaż

Energooszczędne oświetlenie do biura

Odpowiednie oświetlenie biura jest aktualnie obowiązkiem pracodawcy. Dokładne parametry oświetlenia, jakie należy zapewnić w biurze są określone w przepisach BHP. Wybrane oświetlenie powinno być także zgodne z Polskimi Normami PN-EN 12665:2008 oraz PN-EN 12464-1:2011. Natężenie światła powinno być dostosowane do wykonywanej pracy. Oczywiście ważne są także inne parametry oświetlenia, takie jak barwa światła, kąt padania strumienia światła, migotanie, czy oddawanie barw.

W ofercie Cleverhouse24 przygotowaliśmy dla Was najlepsze oświetlenie do biura. Proponujemy oprawy wyłącznie sprawdzonych producentów, m.in. Brilum Aquaform, Elgo, Paulmann, GTV, PXF Lighting. Oświetlenie do biura wspomnianych producentów wykonane jest z najlepszych materiałów, co zapewnia bezpieczeństwo korzystania i bezawaryjność. Specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy szeroką ofertę oświetlenia do biura — zarówno sufitowego, jak i ściennego. Szczególnie polecamy energooszczędne oświetlenie do biura, które pozwoli dobrze oświetlić stanowiska pracy, nie zwiększając rachunków za energię elektryczną.

Chcesz dowiedzieć się więcej o doborze prawidłowego oświetlenia do biura? Zapraszamy do kontaktu z naszym specjalistą, który doradzi najlepsze rozwiązanie.

Oprawy biurowe

Jest 481 produktów.