LED tablicówka

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

LED tablicówka

Żarówki LED tablicowe - do lodówek, okapów

W Cleverhouse24.pl dbamy o odpowiednie oświetlenie również w kuchni. Z myślą o naszych klientach przygotowaliśmy szeroki asortyment żarówek tablicowych LED, które znajdują swoje zastosowanie w okapach kuchennych i lodówkach. Żarówki tablicowe doskonale sprawdzają się także jako oświetlenie stoisk handlowych i promocyjnych. Można stosować je zarówno w mieszkaniach, domach, jak i lokalach użytkowych, hotelach czy restauracjach. 

Dlaczego warto wybrać żarówki LED tablicowe?

Źródła światła LED skutecznie zastępują tradycyjne świetlówki. Jednym z powodów ich popularności i największych zalet, jest znacznie mniejsze zużycie energii elektrycznej - nawet o 80%. Przy tym są bardzo wydajne i charakteryzuje je bardzo długi czas pracy. Dużym plusem żarówek LED tablicowych jest niska temperatura pracy - nie nagrzewają się one w czasie działania. W naszym asortymencie znajdziecie wysokiej klasy żarówki LED tablicowe firmy V-tac. 

W hurtowni Cleverhouse24.pl oferujemy tylko najlepsze produkty, w korzystnych cenach. Gwarantujemy szybką wysyłkę! Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.