LED 230V GU10 / GU10 AR111

Filtruj po

Włączone filtry:

  Producent

  Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

  LED 230V GU10 / GU10 AR111

  Żarówki LED GU10 230V 

  Oświetl wnętrze swojego domu przy pomocy żarówek LED GU10. Ten model źródła światła jest doskonałą alternatywą dla tradycyjnych halogenów. Dużą zaletą żarówek LED GU10 230 V jest niewielki pobór mocy, co z pewnością pozwoli na zmniejszenie rachunków za energię elektryczną. Zgromadzone w naszej ofercie żarówki LED GU10 wyróżniają się wysoką jakością, co przekłada się na długotrwałe działanie. 

  Stwórz oświetlenie wnętrza z żarówkami LED GU10

  Dobrze skomponowane oświetlenie wnętrza jest niezwykle ważne. Przy pomocy światła można wymodelować i optycznie powiększyć pomieszczenie, a także wyeksponować jego wybraną część. Żarówki LED GU10 mają charakterystyczny trzonek, który pozwala na montaż ich do dedykowanych opraw. Żarówki z gwintem GU10 zazwyczaj dają punktowe światło doskonale sprawdzą się przy oświetleniu meblowym, montowanym pod półkami, a także do opraw wpuszczanych w sufit, czy podtynkowych. Przygotowaliśmy w naszej ofercie szeroki i zróżnicowany wybór żarówek GU10 o różnej mocy i barwie światła. Wybierz najlepszy model dla siebie i stwórz doskonałe oświetlenie wnętrza domu lub biura. 

  Zaletą żarówek LED GU10 230 V jest to, że są one odporne na skoki napięcia, co zapewnia stałe i bezpieczne działanie. Źródła światła LED od pierwszego momentu działania emitują pełną moc światła, a także nie mrugają - to bardzo ważne, szczególnie w przypadku oświetlenia biurowego. 

  LED 230V GU10 / GU10 AR111

  Jest 73 produktów.