neony

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

neony

Neony LED - elastyczny wąż neonowy 

Chcesz uzyskać oryginalne efekty świetlne? Koniecznie sprawdź naszą ofertę neonów LED. Tworzy się je przy użyciu klasycznych taśm, jednak z tą różnicą, że zamiast w aluminiowych szynach, umieszcza się je w specjalnych profilach, wykonanych z elastycznego tworzywa sztucznego. Dzięki takiemu rozwiązaniu można ułożyć w neonowego węża LED dowolny kształt. W asortymencie naszego sklepu online znajdziecie też wszelkie niezbędne akcesoria, z pomocą których wykonacie neonową taśmę LED. 

Zastosowanie dla taśm neonowych LED

Neony LED mają bardzo szerokie zastosowanie w instalacjach oświetleniowych. Idealnie sprawdzą się w oświetleniu w przestrzeniach w domach mieszkalnych, jak i pomieszczeniach biurowych. Taśmy neonowe LED są bardzo często wykorzystywane jako podświetlenie szyldów, banerów i wielkoformatowych logo. Dostępne są taśmy neonowe LED do zastosowania zewnętrznego i wewnętrznego. Taśmy neonowe LED bardzo dobrze sprawdzają się jako oświetlenie meblowe, a także do różnego rodzaju wnęk, półek, czy sufitów podwieszanych. Można także z powodzeniem wykonywać z nich dekoracje świąteczne, ponieważ elastyczny profil umożliwia wykonanie dowolnego kształtu. 

 

W sklepie internetowym Cleverhouse24.pl znajdziesz neony LED najlepszej jakości. Przygotowaliśmy produkty najlepszych producentów w najniższych cenach. Zapraszamy!

Jest 10 produktów.