Plafon i lampy led z czujnikiem ruchu

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Plafony i lampy LED z czujnikiem ruchu

Poszukujesz oświetlenia do klatek schodowych, holi i korytarzy? Doskonałym rozwiązaniem są lampy LED z czujnikiem ruchu. Zostały one zaprojektowane tak, by mogły służyć zarówno do zastosowań zewnętrznych, jak i wewnętrznych. Niektóre z modeli posiadają stopień ochrony IP 65. Plafony LED z czujnikiem ruchu zasilane są napięciem sieciowym 230V/50Hz. Lampy LED działają w dwóch trybach. W trybie czuwania świecą na poziomie 10% swojego strumienia świetlnego. W chwili gdy lampy LED wykryją ruch rozświetlają się do 100% strumienia świetlnego. 

Lampy LED z czujnikiem ruchu są doskonałym rozwiązaniem w wielorodzinnych budynkach mieszkalnych, kamienicach, blokach, a także budynkach użyteczności publicznej. Lampy włączają się automatycznie w chwili wykrycia ruchu, bez konieczności włączenia przełącznika. Plafony LED z czujnikiem ruchu mają elegancką formę, dzięki czemu doskonale pasują do nowoczesnych budynków. Lampy LED są energooszczędne. Niewielki pobór energii elektrycznej i włączanie światła w chwili gdy jest to potrzebne pozwala sporo zaoszczędzić. 

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty lamp LED z czujnikiem ruchu? Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami!

W naszej ofercie oprócz plafonów LED z czujnikiem ruchu znajdują się także:

Plafon i lampy led z czujnikiem ruchu