LED High-Bay i projektory

Filtruj po

Włączone filtry:

  Producent

  Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

  High-bay LED i projektory

  Doskonale wiemy, jak istotne jest dobre oświetlenie przestrzeni przemysłowej. Z drugiej strony, wiemy doskonale, że równie ważne jest utrzymanie zużycia energii elektrycznej na odpowiednim poziomie, tak by koszty nie obciążyły zbytnio budżetu. Mamy doskonałe rozwiązanie – to nowoczesne oprawy przemysłowe high-bay.

  Forma oprawy typu high-bay pozwala na równomierne oświetlenie dużej powierzchni – hali produkcyjnej lub magazynu. Oprawy high-bay można również zastosować na zewnątrz, na przykład przy rampach rozładunkowych. Odpowiednio dobrane oświetlenie jest niezwykle ważne szczególnie w przestrzeniach roboczych – to znacznie zwiększa komfort pracy, a także bezpieczeństwo pracowników. Równomierne rozłożenie lamp w pomieszczeniu pozwoli uzyskać odpowiedni poziom jasności. A dlaczego warto zdecydować się na technologię LED? High-bay LED to doskonałe alternatywa dla lamp z żarnikami sodowymi i innymi rozwiązaniami tradycyjnymi. Przede wszystkim są one znacznie bardziej energooszczędne – lampy high-bay LED pozwalają ograniczyć zużycie energii elektrycznej nawet o 70%. Ten rodzaj oświetlenia charakteryzuje się także wyjątkową wytrzymałością i długą żywotnością. Do tego możesz cieszyć się pełną mocą oświetlenia już od pierwszych sekund od włączenia – bez mrugania czy momentu rozgrzewania się.

  Sprawdź wyjątkową ofertę opraw high-bay LED w sklepie Cleverhouse24. Tylko u nas znajdziesz produkty najlepszej jakości w bardzo atrakcyjnych cenach. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami!

  LED High-Bay i projektory

  Jest 28 produktów.