LED z kloszem

Filtruj po

Włączone filtry:

  Producent

  Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

  Oprawy LED z kloszem

  Właściwie zaprojektowane i dobrane oświetlenie we wnętrzu znacznie poprawia komfort przebywania w pomieszczeniach. Przy wyborze oprawy LED bardzo ważne jest dostosowanie natężenia światła, a także temperatury barwowej do danego pomieszczenia. Zarówno zbyt intensywne, jak i za słabe oświetlenie może negatywnie wpływać na przybywające w pomieszczeniu osoby.

  W ofercie sklepu internetowego Cleverhouse24 przygotowaliśmy szeroki wybór opraw LED z kloszem. Podstawy opraw wykonane zostały z blachy aluminiowej, lub stalowej, malowanej proszkowo na kolor biały. Wysokiej jakości oprawy LED dostępne są z kloszem mlecznym lub satynowanym, co zapewnia dobre rozproszenie światła w pomieszczeniu. W naszej ofercie przygotowaliśmy również oprawy LED z kloszem wyposażone w czujnik ruchu. To doskonały sposób oświetlenia pomieszczeń biurowych, a także przestrzeni w budynkach użyteczności publicznej.

  Z myślą o naszych Klientach przygotowaliśmy szeroki wybór opraw z LED najlepszych producentów. W sklepie Cleverhouse24 znajdziecie szeroki wybór produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Nie wiesz jakie oprawy LED wybrać? Jakiej mocy oświetlenie będzie odpowiednie do danej przestrzeni? Zapraszamy do kontaktu – nasi specjaliści doradzą w kwestii doboru oświetlenia.

  Jest 9 produktów.