LED podtynkowe

Filtruj po

Włączone filtry:

Producent

Barwa światła

Moc (W)

Napięcie zasilania

Współczynnik IP

Montaż

LED podtynkowe

Oprawa podtynkowa LED – jaką wybrać?

Prawidłowe oświetlenie biura wpływa nie tylko na wygląd pomieszczenia, ale i na komfort pracy. W sklepie internetowym Cleverhouse24.pl przygotowaliśmy szeroki wybór oświetlenia biurowego. Jedną z lepszych propozycji jest oprawa podtynkowa LED, która idealnie wkomponuje się w pomieszczenie. Specjalnie dla naszych Klientów przygotowaliśmy szeroki asortyment, w którym każdy znajdzie idealną oprawę podtynkową LED do biurowego wnętrza.

Jak dobrać oprawę podtynkową LED do biura?

Dobierając oprawę podtynkowa LED należy wziąć pod uwagę wymiary pomieszczenia i jego przeznaczenie. Miejsce do pracy biurowej powinno być dostatecznie oświetlone, a barwa światła powinna być zbliżona do naturalnej. Wówczas komfort pracy będzie najlepszy. W naszym sklepie internetowym znajdziecie największy wybór opraw podtynkowych LED, takich producentów jak: Brilum, Aquaform, Lena Lighting czy PXF Lighting. Przygotowaliśmy zarówno oprawy sufitowy, jak i oprawy ścienne.

Każda oprawa podtynkowa jaką znajdziesz u nas odznacza się energooszczędnością. Nowoczesne oprawy pozwolą Ci stworzyć komfortowe warunki pracy, a także zaoszczędzić na rachunkach za energię elektryczną. Niektóre z modeli opraw mogą być stosowane również w pomieszczeniach, w których panują trudne warunki – wysokie zapylenie lub podwyższona wilgotność. Wysoki stopień szczelności sprawia, że będą bezawaryjnie działać przez długi czas.

LED podtynkowe

Jest 12 produktów.