LED podtynkowe

Filtruj po

Włączone filtry:

  Producent

  Barwa światła

  Moc (W)

  Napięcie zasilania

  Współczynnik IP

  Montaż

  Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

  LED podtynkowe

  Oprawa podtynkowa LED – jaką wybrać?

  Prawidłowe oświetlenie biura wpływa nie tylko na wygląd pomieszczenia, ale i na komfort pracy. W sklepie internetowym Cleverhouse24.pl przygotowaliśmy szeroki wybór oświetlenia biurowego. Jedną z lepszych propozycji jest oprawa podtynkowa LED, która idealnie wkomponuje się w pomieszczenie. Specjalnie dla naszych Klientów przygotowaliśmy szeroki asortyment, w którym każdy znajdzie idealną oprawę podtynkową LED do biurowego wnętrza.

  Jak dobrać oprawę podtynkową LED do biura?

  Dobierając oprawę podtynkowa LED należy wziąć pod uwagę wymiary pomieszczenia i jego przeznaczenie. Miejsce do pracy biurowej powinno być dostatecznie oświetlone, a barwa światła powinna być zbliżona do naturalnej. Wówczas komfort pracy będzie najlepszy. W naszym sklepie internetowym znajdziecie największy wybór opraw podtynkowych LED, takich producentów jak: Brilum, Aquaform, Lena Lighting czy PXF Lighting. Przygotowaliśmy zarówno oprawy sufitowy, jak i oprawy ścienne.

  Każda oprawa podtynkowa jaką znajdziesz u nas odznacza się energooszczędnością. Nowoczesne oprawy pozwolą Ci stworzyć komfortowe warunki pracy, a także zaoszczędzić na rachunkach za energię elektryczną. Niektóre z modeli opraw mogą być stosowane również w pomieszczeniach, w których panują trudne warunki – wysokie zapylenie lub podwyższona wilgotność. Wysoki stopień szczelności sprawia, że będą bezawaryjnie działać przez długi czas.

  LED podtynkowe

  Jest 10 produktów.