Lampy LED owadobójcze

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Lampy LED owadobójcze

Lampy LED owadobójcze

Latające owady mogą być niezwykle uciążliwe, a także mogą zagrażać naszemu zdrowiu. Ugryzienia owadów mogą powodować reakcje alergiczne, a owady bardzo często przenoszą groźne dla nas choroby. Dlatego warto zabezpieczyć się przed ich obecnością i skutecznie wyeliminować je, gdy pojawią się w pobliżu. Jest to szczególnie istotne w pomieszczeniach, w których dokonuje się obróbki żywności - zakładach przetwórczych, sklepach spożywczych, obiektach gastronomicznych. Oczywiście lampy owadobójcze sprawdzą się także w domowych kuchniach i na zadaszonych tarasach. 

Jak działają lampy LED owadobójcze?

Istnieje kilka rodzajów lamp owadobójczych. Różnią się one między sobą sposobem działania i unicestwiania owadów. Do wyboru mamy lampy owadobójcze LED z siatką rażącą, ze specjalnym lepem, a także ze wbudowanym wiatraczkiem. Lampy owadobójcze LED z siatką rażącą najlepiej się sprawdzają w obiektach gastronomicznych, sklepach spożywczych, magazynach, a także chlewniach, oborach i pomieszczeniach gospodarczych. Silne i wydajne lampy LED i dodatkowo zastosowane lampy UV wabią owady, co zapewnia większą skuteczność. Lampy wyposażone są tacki na martwe owady, które ułatwiają utrzymanie czystości.

W naszej ofercie przygotowaliśmy szeroki wybór lamp LED owadobójczych w bardzo atrakcyjnych cenach. Najlepsze produkty od sprawdzonych producentów. 

Jest 6 produktów.