Oświetlenie LED

Filtruj po

Włączone filtry:

  Producent

  Barwa światła

  Moc (W)

  Kolor oprawy

  Napięcie zasilania

  Współczynnik IP

  Montaż

  Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

  Oświetlenie i Oprawy LED

  Oprawy LED - postęp w dziedzinie oświetlenia LED

  Postęp w dziedzinie LED dał początek nowym koncepcjom oświetleniowym, który został wyznaczony m.in. przez linię miniaturyzacji, w stronę dłuższego okresu użytkowania, efektywności oraz wytrzymałości. Popularność oświetlenia LED wzrasta niezwykle szybko, znajduje ono coraz więcej zastosowań, a mnogość modeli pozwala na wykorzystywanie oświetlenia i opraw LED na wiele sposobów.

  W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo oświetlenie LED w różnych barwach, o różnej temperaturze światła oraz o różnych wykonaniach. Dzięki temu mogą Państwo dowolnie wybierać z naszej bogatej oferty, aby znaleźć produkt idealnie dostosowany do Państwa indywidualnych potrzeb. Oprawy ledowe znalazły różne zastosowanie w biurach, budynkach użyteczności publicznej, przemyśle oraz w prywatnych domach. Duży wybór modeli pozwala na tak bogate wykorzystanie opraw LED, a wyjątkowa wytrzymałość i odporność na uszkodzenia pozwala na montowanie ich w dowolnie wybranych miejscu. Oprawy LED mogą być stosowane zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz. Oprócz wyjątkowo bogatego zastosowania, oprawy LED charakteryzują się niskim poborem energii elektrycznej oraz długą żywotnością źródła światła.

  Nowoczesne oświetlenie LED

  Innowacyjna technologia oświetlenia LED to rozwiązanie nie tylko ekonomiczne, ale i przyjazne środowisku. Zaopatrz się w oprawy LED najlepszej jakości i ciesz się ekologicznym oświetleniem. Niewątpliwą zaletą nowoczesnego oświetlenia LED jest znacznie mniejsze zużycie energii elektrycznej – można ograniczyć je nawet o 90%. Do tego oświetlenie LED jest znacznie trwalsze niż klasyczne żarówki i nie zawiera rtęci.

  Niewielkie rozmiary oświetlenia LED otworzyły nowe możliwości. Za pomocą opraw LED możemy uzyskać niezwykłe iluminacje świetlne zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. W naszej ofercie znajdziecie szeroki wybór opraw LED, które można zastosować w domu, w biurze, w przestrzeniach przemysłowych, a także na zewnątrz.

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą opraw LED – z pewnością znajdą Państwo coś dla siebie. Nasze ofertę kierujemy do Klientów z całego kraju – również do mieszkańców Warszawy.

  Jest 2355 produktów.