Rejestratory IP

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Rejestratory IP

Urządzenia IP pozwalają na skonstruowanie nowoczesnego systemu monitoringu. Obowiązkowym elementem takiego monitoringu jest rejestrator IP stanowiący serce instalacji. Dzięki rejestratorom możliwe jest sterowanie kamerami, zarządzanie pracą systemu monitoringu, podgląd obrazu z kamer „na żywo”, a także zapis rejestrowanego obrazu na twardych dyskach w celu ich archiwizacji, lub późniejszego odtworzenia. Oferujemy rejestratory IP najlepszych producentów, które odznaczają się niezawodnością działania, a także wysoką funkcjonalnością. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom zastosowanym w rejestratorach IP obsługa monitoringu będzie znacznie prostsza i bardziej komfortowa – urządzenia zostały wyposażone w intuicyjne menu i liczne funkcje, ułatwiające codzienne korzystanie z systemu monitoringu.

Innowacyjne rozwiązania w rejestratorach IP

W asortymencie sklepu internetowego Cleverhouse24 znajdziesz rejestratory IP wyposażone w najnowsze rozwiązania technologiczne. Stabilność działania urządzeń zapewnia precyzyjne wykonanie z materiałów najwyższej jakości, a także najlepsze systemy operacyjne, gwarantującą bezpieczeństwo użytkowania. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom możliwe jest korzystanie z urządzania za pomocą zdalnego połączenia. Umożliwia to szybką modyfikację ustawień i obsługę instalacji za pośrednictwem komputera lub urządzenia mobilnego.

Rejestratory IP posiadają złącza VGA i HDMI więc są kompatybilne z większością monitorów lub telewizorów. Dzięki wyposażeniu w porty USB można używać rejestratora IP jako samodzielnego urządzenia po podłączaniu myszki i monitora. Rejestratory IP mogą współpracować z kamerami IP dostępnymi w naszej ofercie. Większość modeli obsługuje także funkcję detekcji ruchu. Rejestratory IP dostępne są w kompaktowych obudowach, co ułatwia estetyczną zabudowę monitoringu.

Chcesz dowiedzieć się więcej o rejestratorach IP dostępnych w naszej ofercie? Zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami. Doradzimy najlepsze rozwiązanie i odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące rejestratorów IP. Zapraszamy do zapoznania się z pozostałą częścią naszej oferty, w której znajdziesz niezbędne akcesoria, a także praktyczne zestawy do monitoringu IP.

Jest 5 produktów.