Monitoring HD TV

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Monitoring HD TV

Oczekujesz od monitoringu najlepszej jakości obrazu i niezawodnego działania? Doskonałym wyborem będzie monitoring HD-TVI, który łączy w sobie zalety monitoringu IP oraz systemów CVBS. Innowacyjny monitoring HD-TVI to rozwiązanie stworzone przez firmę Hikvision. W tym rodzaju monitoringu wykorzystywana jest technologia transmisji danych HD TVI, będąca kolejną innowacją technologii SDI. Jakie są zalety tego rozwiązania? To przede wszystkim znacznie większy zasięg przesyłu danych, pozwalający na przesyłanie obrazu wideo nawet na odległość 500m – i to bez konieczności stosowania repeaterów, co znacznie upraszcza instalację.

Doskonała jakość obrazu monitoringu HD-TVI

Cechą, do której użytkownicy przywiązują największą uwagę, jest jakość przesyłanego obrazu. W przypadku monitoringu HD-TVI możemy liczyć na najwyższą jakość nagrań. Nowoczesne kamery HD-TVI umożliwiają uzyskanie obrazu wideo o rozdzielczości nawet 1080 p.  Zastosowana innowacyjna technologia przesyłu danych zapobiega kompresji nagrań i utraty na jakości. Warto zauważyć, że monitoring HD-TVI jest odporny na interferencje i zakłócenia różnego źródła, więc możesz mieć pewność, że zostanie zarejestrowany każdy detal. W systemie monitoringu wykorzystywany jest kabel koncentryczny, za pośrednictwem którego transmitowany jest dźwięk i obraz z kamery. Dzięki takiemu rozwiązaniu system monitoringu HD-TVI może być stosowany wraz z analogowymi urządzeniami telewizji CCTV. Przy tym wszystkim koszt monitoringu HD-TVI jest zaskakująco niski, a system możesz w pełni dopasować do swoich potrzeb.

Sprawdź naszą wyjątkową ofertę urządzeń do monitoringu HD-TVI i stwórz niezawodny system rejestracji Wideo i audio, dzięki któremu nie umknie Twojej uwadze najdrobniejszy detal!

Jest 7 produktów.