Promocja

Wszystkie promocje

Bestsellers

Wszystkie bestsellery
Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Safe - lista produktów

Poznaj markę Safe!


Szukasz wideodomofonów wysokiej jakości, które jednocześnie będą atrakcyjne cenowo? Koniecznie zapoznaj się z marką Safe, która jest jedną z marek firmy HatPol. Ten rodzimy producent systemów wideodomofonów i automatyki do bram nieustannie zaskakuje swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami. Firma HatPol nieustannie poszukuje nowych metod i technologii, które ulepszą działanie produktów. Wszystko po to, aby sprostać wymaganiom klientów!


W naszej ofercie przygotowaliśmy nowoczesne wideodomofony Safe, a także wideobramofony. Dlaczego warto wybrać właśnie modele stworzone przez tego polskiego producenta? Ponieważ to wyjątkowo nowoczesne rozwiązanie w rozsądnej cenie. Wideodomofon Safe rewolucjonizuje kwestie bezpieczeństwa. Wideodomofon Safe ma wbudowaną kartę pamięci, na której można rejestrować nagrania rozmów wraz z obrazem. Co ciekawe, do pracy wideodomofonu Safe nie jest konieczny specjalny monitor – można go z powodzeniem zastąpić laptopem, tabletem lub smartfonem. Aplikacja, za pomocą której obsługuje się wideodomofon, jest kompatybilna zarówno z systemem Windows, jak i iOS. Takie rozwiązanie ma ogromną zaletę – w momencie, gdy ktoś dzwoni do drzwi lub do bramy, nie musimy biec do monitora. Po prostu obsługujesz wideodomofon Safe poprzez smartfon, lub inne urządzenie – nawet nie będąc w domu. To niezwykle praktyczne rozwiązanie, które coraz częściej stosowane jest w nowoczesnych domach, a także domach inteligentnych. Wideodomofon został także wyposażony w wysokiej jakości kamerę, która umożliwia podgląd w doskonałej jakości nawet przy słabym oświetleniu, po zmroku.


W asortymencie naszego sklepu internetowego przygotowaliśmy nowoczesne wideodomofony Safe, które sprawdzą się w domach jedno i wielorodzinnych, a także w siedzibach firm. Trwałe materiały, wysoka jakość i łatwość obsługi to największe zalety wideodomofonu Safe. Przekonaj się o tym już dziś!

Jest 30 produktów.