Promocja

Wszystkie promocje

Bestsellers

Wszystkie bestsellery

Elgo - oprawy i akcesoria

Marka Elgo znana jest z wysokiej jakości opraw, a także części i akcesoriów do instalacji oświetlenia. Ten polski producent od wielu lat dostarcza produkty oświetleniowe, które charakteryzują się solidnym wykonaniem i trwałością materiałów.


W naszym asortymencie przygotowaliśmy szeroki wybór opraw Elgo, które znajdą swoje zastosowanie w domach i mieszkaniach. Eleganckie i nowoczesne plafony, sufitowe oprawy wiszące, natynkowe i podtynkowe pozwolą stworzyć niepowtarzalną atmosferę we wnętrzu. Wiemy, jak ważne jest odpowiednie oświetlenie dla komfortu domowników. Dlatego przygotowaliśmy zróżnicowany asortyment opraw Elgo, który pozwoli stworzyć doskonałe aranżacje świetlne.


Oferta marki Elgo obejmuje również wysokiej klasy oprawy i elementy instalacji przemysłowej. Znajdziecie również  oprawy rastrowe, które idealnie nadają się do przestrzeni biurowych typu open space.  


Dlaczego warto zdecydować się na oprawy Elgo? Ponieważ to sprawdzona i zaufana marka. Wszystkie produkty marki Elgo odznaczają się dużą trwałością. Oprawy i panele LED zapewniają także ekonomiczne działanie i znaczną oszczędność energii elektrycznej. Sprawdź naszą ofertę opraw Elgo i wybierz najlepsze produkty! W Cleverhouse24.pl przygotowaliśmy liczne rabaty i atrakcyjne ceny. 

Jest 321 produktów.