Promocja

Wszystkie promocje

Bestsellers

Wszystkie bestsellery
Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Brilum LED - nowoczesne oświetlenie


Firma Brilum jest polskim liderem produkcji oświetlenia LED. Oprawy Brilum wyróżniają się wysoką jakością. Wśród modeli znajdujących się w ofercie marki Brilum znajdują się oprawy sufitowe, oprawy ścienne, natynkowe, wpuszczane, a także oprawy szynowe i wiele innych. Oprawy sufitowe Brilum łącza w sobie innowacyjne rozwiązania i nowoczesny design. Do ich produkcji wybrano wysokiej klasy materiały – dzięki temu każda oprawa Brilum jest trwała i solidna.


Produkty Brilum LED tworzy oświetlenie, które może być wykorzystywane zarówno w przestrzeniach mieszkalnych, jak i budynkach biurowych. Minimalistyczny design sprawia, że oprawy sufitowe i ścienne Brilum świetnie wkomponują się w wystrój wnętrz nowoczesnych, dodając im klasy i charakteru.


W ofercie produktów oświetleniowych Brilum znajdziecie również wysokiej jakości źródła LED. W asortymencie hurtowni Cleverhouse24 dostępne są źródła LED Brilum o różnych mocach i różnych barwach światła. Dzięki temu z łatwością dobierzesz rodzaj źródła, który najlepiej oświetli wybraną przestrzeń. W naszej ofercie znajdują się również lampy sodowe, które świetnie sprawdzą się do doświetlania roślin.  Przygotowaliśmy także bogaty wybór oświetlenia przemysłowego, a także zewnętrznego.


Jest 1100 produktów.