oprawy parkowe

Filtruj po

Włączone filtry:

  Producent

  Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

  Oprawy parkowe LED

  Oświetlenie potrzebne jest nie tylko w przestrzeni wokół naszego domu, ale także w miejscach publicznych. Dlatego też przygotowaliśmy bogatą ofertę opraw parkowych LED – stojących oraz wiszących. W naszym asortymencie znajdziecie oprawy parkowe takich zaufanych producentów, jak SU-MA czy Brilum. Oprawy parkowe masztowe mają wysokość ponad 300 m, więc doskonale nadają się do parków, na skwery, a także jako oświetlenie osiedlowych uliczek.

  Solidne oprawy parkowe

  Lampy parkowe zostały wykonane z bardzo trwałych materiałów, które zapewniają wysoką odporność na warunki atmosferyczne. Połączenie stali proszkowanej, aluminium i szkła hartowanego czyni oprawy parkowe odporne na opady deszczu, śniegu, działanie wilgoci, wysokie i niskie temperatury. Większość modeli posiad opcję regulacji natężenia światła – co umożliwia dostosowanie działania do potrzeb i danego miejsca. Zastosowanie technologii LED sprawia, że oprawy parkowe są bardzo ekonomiczne w działaniu. Ciepła barwa światła pięknie rozświetli otoczenie i będzie doskonałym elementem uzupełniającym świetlne iluminacje.

  Wszystkie oferowane przez nas oprawy LED objęte są gwarancją. Jeżeli masz pytania dotyczące wyboru oprawy parkowej skontaktuj się z naszymi specjalistami, którzy chętnie doradzą w kwestiach technicznych i doboru odpowiedniego modelu.

  oprawy parkowe

  Jest 26 produktów.