LED ogrodowe - gruntowe

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

LED ogrodowe - gruntowe

Lampy ogrodowe gruntowe LED

Eleganckie budynki, a także piękne rośliny w ogrodzie zasługują na odpowiednie ich wyeksponowanie - również po zmroku. Przygotowaliśmy szeroką ofertę lamp ogrodowych gruntowych LED. Ten rodzaj lamp ogrodowych LEDprzeznaczony jest do montażu w gruncie. Możliwe jest zamontowanie oświetlenia gruntowego LED w ziemi, pośród trawy, na podjeździe, wzdłuż traktów, a także wokół altan. Oprawy ogrodowe gruntowe LED doskonale podświetlają od dołu budynki, rośliny i elementy architektoniczne. W naszej ofercie dostępne są ogrodowe oprawy gruntowe LED o świetle skupionym, a także z oprawami zaprojektowanymi tak, by delikatnie rozpraszały światło. Niezależnie, jakie oprawy wybierzesz do swojego ogrodu, możesz mieć pewność, że będą trwałe i niezawodne. 

Lampy gruntowe LED odporne na wilgoć

Wszystkie oferowane lampy ogrodowe gruntowe charakteryzują się dużą odpornością na czynniki zewnętrzne. Nie straszne im zmienne warunki atmosferyczne. Doskonale znoszą wilgoć, deszcz, opady śniegu, mrozy, a także promieniowanie słoneczne. W naszej ofercie znajdziecie oprawy gruntowe LED do ogrodu o klasie szczelności IP67, co oznacza, że są to urządzenia niezwykle trwałe, odporne na działanie wilgoci, a także zapylenie. Przygotowaliśmy w asortymencie m.in. lampy gruntowe ogrodowe sprawdzonego producenta V-Tac. Charakteryzują się one dużą trwałością, a także eleganckim wzornictwem. Dzięki zastosowaniu źródeł światła LED lampy zużywają niewiele energii elektrycznej. Zatem nie musisz martwić się, że oświetlenie ogrodu zwiększy w znaczący sposób podbór prądu. 

 

Sprawdź ofertę lamp gruntowych LED i wybierz model, który idealnie wpasuje się w stylizację ogrodu i podjazdu. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy do kontaktuz naszymi doradcami!

Jest 18 produktów.