kinkiety

Filtruj po

Włączone filtry:

  Producent

  Kolor oprawy

  Napięcie zasilania

  Współczynnik IP

  Montaż

  Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

  Kinkiety ogrodowe

  Zaprojektowanie oświetlenia w ogrodzie to prawdziwa sztuka. Dzięki właściwie dobranym elementom oświetlenia można wyczarować efektowne sceny świetlne. Jednym z rodzajów oświetlenia ogrodowego, o którym warto pamiętać, są kinkiety ogrodowe. Oprawy te montowane są zwykle do ściany i dają przyjemne światło, uzupełniające główne źródło światła. Kinkiety ogrodowe doskonale prezentują się przy wejściu do domu, na werandzie, tarasie, a także w ogrodowej altanie. Kinkiety ogrodowe mogą też być montowane na balkonach , lub przy drzwiach garażowych.

  Jakie kinkiety ogrodowe wybrać?

  W naszej ofercie zgromadziliśmy kinkiety ogrodowe najlepszych producentów, takich jak Brilum, Elgo, SU-MA, Westinghouse. Stawiamy na najwyższą jakość, dlatego w naszym sklepie internetowym znajdziecie kinkiety ogrodowe z trwałych materiałów, które odznaczają się odpornością na trudne warunki atmosferyczne. wybierając kinkiety ogrodowe warto zwrócić uwagę na klasę szczelności oprawy – tak by była odporna na działanie wilgoci. Oczywiście wybierając kinkiety ogrodowe, należy je dopasować do stylu architektonicznego budynku, pozostałych elementów oświetlenia, a także do stylu ogrodu. W asortymencie sklepu internetowego Cleverhouse24.pl przygotowaliśmy kinkiety ogrodowe utrzymane w nowoczesnym stylu – o minimalistycznej formie i odważnych geometrycznych liniach. Nie zapomnieliśmy też o klasycznych kinkietach do ogrodu, które swoim kształtem przypominają latarenki retro.

  Sprawdź naszą ofertę kinkietów ogrodowych i wybierz model idealny. Chcesz dowiedzieć się więcej, masz pytania? Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami!

  kinkiety

  Jest 101 produktów.