Grenton

Grenton - Inteligentny dom

System Grenton do domów inteligentnych to innowacyjne rozwiązanie, łączące największe zalety systemów kablowych i bezprzewodowych. Twórcy systemu Grenton postawili sobie za cel uczynić skomplikowane rzeczy prostymi. Właśnie taki jest system Grenton do inteligentnego domu. Składa się on z głównych elementów, które bez problemu ze sobą połączysz. Interfejs systemu został maksymalnie uproszczony, tak by mogło korzystać z niego nawet dziecko.

Inteligentny dom Grenton to oszczędny dom! Ten innowacyjny system pomaga w oszczędzaniu. Jak to możliwe? Zadaniem inteligentnego domu jest wyręczanie Cię w drobnych czynnościach, które często umykają w natłoku obowiązków. Inteligentny dom rozumie roztargnienie domowników. Zgasi pozostawione światło, zamknie oka, gdy zacznie padać, zasunie rolety, dostosuje ustawienie ogrzewania czy klimatyzacji. Takie z pozoru mało znaczące działania zmniejszą rachunki za energię elektryczną.

Specjalnie dla naszych Klientów przygotowaliśmy ofertę produktów marki Grenton. Znajdziesz tu wysokiej jakości moduły sterujące, LED RBG, wejściowe, sterowniki rolet, a także moduły wielofunkcyjne. Urządzenia składające się na system inteligentnego domu Grenton są wykonane z najwyższą precyzją, tak by bezawaryjnie posłużyły przez długie lata.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat systemu Grenton? Masz pytania dotyczące naszej oferty? Skontaktuj się z nami! 

Grenton

Jest 60 produktów.