Grenton

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Grenton - Inteligentny dom

Stwórz dom inteligentny z systemem Grenton

System Grenton do domów inteligentnych to innowacyjne rozwiązanie, łączące największe zalety systemów kablowych i bezprzewodowych. Twórcy systemu domu inteligentnego Grenton postawili sobie za cel uczynić skomplikowane rzeczy prostymi. Właśnie taki jest system Grenton do inteligentnego domu. Składa się on z głównych elementów, które bez problemu ze sobą połączysz. Interfejs systemu został maksymalnie uproszczony, tak by mogło korzystać z niego nawet dziecko. Z Grenton Visual Biulder dopasujesz interfejs do swoich potrzeb – w pierwszej kolejności wyświetlone zostaną te funkcje, które są dla Ciebie szczególnie ważne.

Intuicyjny dom inteligentny Grenton

Największą zaletą domu inteligentnego Grenton jest to, że to użytkownik decyduje, jak bardzo rozbudowany ma być system. Chcesz zacząć od sterowania oświetlenia w salonie? Nie ma problemu! W dowolnym momencie możesz zdecydować o rozbudowie systemu Grenton i o tym, jakie urządzenia będą zintegrowane z systemem. Programowanie domu inteligentnego Grenton dostępne jest w dwóch wariantach: dla kompletnych laików i dla tych, którym programowanie nie jest obce. Początkujący użytkownicy mogą zaprogramować skomplikowane algorytmy w prosty sposób, z pomocą Script Biulder. Profesjonaliści mogą skorzystać z pełnych możliwości programowania systemu i wykorzystać stworzony przez Grenton Object Management LUA.

Dla twórców domu inteligentnego Grenton priorytetem jest bezpieczeństwo użytkowników. System domu inteligentnego Grenton zabezpieczony jest za pomocą szyfrowania AES 128. To ten sam system zabezpieczeń, który używany jest w celu zabezpieczenia transakcji bankowych.

Oszczędzaj z inteligentnym domem Grenton

Inteligentny dom Grenton to oszczędny dom! Ten innowacyjny system pomaga w oszczędzaniu. Jak to możliwe? Zadaniem inteligentnego domu jest wyręczanie Cię w drobnych czynnościach, które często umykają w natłoku obowiązków. Inteligentny dom rozumie roztargnienie domowników. Zgasi pozostawione światło, zamknie oka, gdy zacznie padać, zasunie rolety, dostosuje ustawienie ogrzewania czy klimatyzacji. Takie z pozoru mało znaczące działania zmniejszą rachunki za energię elektryczną. Dzięki inteligentnemu domowi Grenton zmniejszycie koszt ogrzewania domu, odpowiednie zaprogramowanie systemu pozwoli dostosować działanie ogrzewania do Waszego trybu życia.

Specjalnie dla naszych Klientów przygotowaliśmy ofertę produktów marki Grenton. Znajdziesz tu wysokiej jakości moduły sterujące, LED RBG, wejściowe, sterowniki rolet, a także moduły wielofunkcyjne. Urządzenia składające się na system inteligentnego domu Grenton są wykonane z najwyższą precyzją, tak by bezawaryjnie posłużyły przez długie lata.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat domu inteligentnego Grenton? Masz pytania dotyczące naszej oferty? Skontaktuj się z nami! 

Grenton

Jest 27 produktów.