Czujniki

Filtruj po

Włączone filtry:

  Producent

  Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

  Czujniki

  Czujniki Fibaro 

  Dom inteligentny to nie tylko większy komfort i wygoda użytkowania domu na co dzień. To także większe bezpieczeństwo wszystkich domowników. Żeby stworzyć kompletną i funkcjonalną instalację należy wyposażyć ją w odpowiednie czujniki Fibaro. W naszym sklepie internetowym znajdziecie szeroki wybór czujników, które pozwolą stworzyć Wam kompleksową instalację domu inteligentnego. Czujniki Fibaro na bieżąco mierzą parametry otoczenia - np. temperaturę - i dostosowują działanie urządzeń do naszych potrzeb. 

  Ważną rolę odgrywają czujniki gazu, tlenku węgla i wody. W przypadku wykrycia zbyt dużej ilości danej substancji czujniki przekazują informację do systemu, a dalej do użytkownika, a w razie potrzeby do służb ratunkowych. 

  Nowoczesne czujniki Fibaro do domu

  Czujniki są także niezbędne gdy chcemy zainstalować automatykę do otwierania i zamykania okien. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziecie szeroki wybór czujników otwarcia drzwi i okien Fibaro. Niezwykłym urządzeniem, które powinno znaleźć się w każdym domu inteligentnym jest Fibaro Motion Sensor. To nie jest kolejny zwyczajny czujnik ruchu lecz urządzenie o szerokim zastosowaniu. Ten innowacyjny czujnik ruchu Fibaro wykrywa także informacje o temperaturze otoczenia, a dzięki użytym technologiom wykryje trzęsienie ziemi. Dzięki czujnikom Fibaro korzystanie z domu jest jeszcze wygodniejsze - nie musisz tracić czasu na podnoszenie, czy opuszczanie rolet, wyłączanie światła itd - pozwól by system Fibaro zrobił to za Ciebie. 

  Sprawdź wyjątkową ofertę czujników Fibaro i stwórz dom dopasowany do Twoich potrzeb.

  Czujniki

  Jest 11 produktów.