Centrale systemu

Filtruj po

Włączone filtry:

  Producent

  Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

  Centrale systemu

  Centrale systemu Fibaro

  Stwórz nowoczesny system domu inteligentnego z centralą Fibaro w roli głównej! Centrale Fibaro to innowacyjne urządzenia, przy pomocy których możesz zarządzać poszczególnymi elementami wykonawczymi Fibaro. Warto wiedzieć, że urządzenia Fibaro można podłączyć do centrali bezprzewodowo - żegnajcie plączące się kable! Projektując centrale do systemu domu inteligentnego specjaliści z firmy Fibaro zadbali o każdy element. Centrale Fibaro stworzone są od podstaw w laboratoriach Fibaro, dlatego są w pełni kompatybilne z wszystkimi urządzeniami Fibaro i spełniają wymagania nowoczesnych klientów. 

  Funkcjonalne centrale Fibaro

  Dobrze zaprojektowany i wykonany system domu inteligentnego przypomina swoją konstrukcją sprawnie działający organizm. W tym przypadku centrala jest mózgiem całego systemu - odpowiada za sterowanie nim, przekaz informacji i płynne, bezawaryjne działanie. Nowoczesne centrale Fibaro wyposażone są w liczne rozwiązania innowacyjne, które zwiększają funkcjonalność urządzenia. Centrala wyposażona jest w intuicyjną aplikację, ułatwiającą obsługę domu inteligentnego za pomocą smartfona lub tabletu.

  Centrale Fibaro mają nie tylko nowoczesne wnętrze, ale i design. Projektanci zadbali o elegancką obudowę, dzięki której centrale Fibaro doskonale wpasowują się w nowowczesne wnętrza.

  Zobacz ofertę centrali Fibaro, jaką przygotowaliśmy dla Ciebie!

  Centrale systemu

  Jest 3 produktów.