Fibaro

Filtruj po

Włączone filtry:

Producent

Fibaro - Inteligentny dom

Firma Fibaro to jeden z wiodących producentów systemów do domu inteligentnego. Marka Fibaro jest polską firmą, znaną na całym świecie ze swoich innowacyjnych rozwiązań. Każdy z elementów inteligentnego domu Fibaro jest dopracowany do perfekcji, tak by tworzyły one doskonały i stabilny system. Głównym założeniem specjalistów z firmy Fibaro jest stworzenie przyjaznych domów, w których domownicy będą mogli poczuć się w pełni komfortowo i bezpiecznie.

System Fibaro inteligentny dom obejmuje wiele stref codziennego działania domu. Zaczyna się już od ogrodzenia i rolet, zwiększając bezpieczeństwo domu i ochronę przed czynnikami zewnętrznymi. Nie mówiąc już o wygodzie, gdy nie trzeba za każdym razem wychodzić z samochodu, aby zamknąć bramę... System domu inteligentnego Fibaro to nieoceniony asystent każdego dnia. Wystarczy go odpowiednio zaprogramować, a dopasuje ustawiania klimatyzacji lub ogrzewania, zadba o optymalne oświetlenie domu i nie zapomni o uruchomieniu podlaniu roślin w ogródku i zamknie okna, gdy zacznie padać. Czyż to nie wygodne? A do tego system domu inteligentnego Fibaro pozwala na zmniejszenie zużycia energii elektrycznej i zoptymalizowanie kosztów ogrzewania.

Zobacz naszą ofertę produktów Fibaro – czujniki, centrale systemu, wszelkie potrzebne akcesoria. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz również gotowe zestawy systemu Fibaro, które zawierają podstawowe elementy niezbędne w domu inteligentnym. Wybierz system Fibaro i zamieszkaj w domu inteligentnym już dziś!

Fibaro

Jest 43 produktów.