Inteligentny Dom

Inteligentny Dom

Dom inteligentny jeszcze do niedawna był luksusem dostępnym dla nielicznych. Dziś projekt domu inteligentnego to praktycznie standard nowoczesnego budownictwa. Jaki powinien być inteligentny dom? Z pewnością energooszczędny. Ekonomiczność nowoczesnego domu inteligentnego zaczyna się już na etapie projektu i budowy – odpowiedniego ustawienia budynku, rozkładu pomieszczeń, użytych materiałów. Jednak równie istotne jest zarządzanie systemem oświetlenia, ogrzewaniem czy klimatyzacją. W naszym sklepie internetowym znajdziesz wszystkie niezbędne podzespoły umożliwiające sterowanie domem inteligentnym. Dostępne produkty do domów inteligentnych pochodzą od najlepszych, sprawdzonych producentów. Kupując u nas, możesz mieć pewność, że dom inteligentny będzie służył Ci przez długie lata.

Zostawiłeś otwarte okno w salonie, a zanosi się na deszcz? Mając dom inteligentny, nie musisz się już tym martwić. Tutaj znajdziesz nowoczesne czujniki otwarcia okien i drzwi, które w przypadku zmiany temperatury, lub opadów deszczu zamkną okna. Urządzenia te występują w szerokiej palecie kolorystycznej, dopasujesz więc z łatwością odpowiedni odcień, pasujący do stolarki okiennej.

Dom inteligentny to także bezpieczeństwo jego domowników. Rozlokowane w odpowiednich miejscach czujniki wody, gazu, czadu, ruchu ostrzegają przed ewentualnym zagrożeniem. W naszym sklepie internetowym zgromadziliśmy wysokiej jakości czujniki do domu inteligentnego, które staną na straży bezpieczeństwa domowników.

Planujesz urządzenie nowoczesnego budynku, chcesz, by projekt inteligentnego domu stał się rzeczywistością? W sklepie internetowym Cleverhouse24.pl zgromadziliśmy wszystkie elementy potrzebne do stworzenia instalacji w domu inteligentnym. Poznaj bliżej naszą ofertę, ciesz się doskonałą jakością w wyjątkowych cenach!

Jest 146 produktów.