Inteligentny Dom

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Inteligentny Dom

Dom inteligentny jeszcze do niedawna był luksusem dostępnym dla nielicznych. Dziś projekt domu inteligentnego to praktycznie standard nowoczesnego budownictwa. Jaki powinien być inteligentny dom? Z pewnością energooszczędny. Ekonomiczność nowoczesnego domu inteligentnego zaczyna się już na etapie projektu i budowy – odpowiedniego ustawienia budynku, rozkładu pomieszczeń, użytych materiałów. Jednak równie istotne jest zarządzanie systemem oświetlenia, ogrzewaniem czy klimatyzacją. W naszym sklepie internetowym znajdziesz wszystkie niezbędne podzespoły umożliwiające sterowanie domem inteligentnym. Dostępne produkty do domów inteligentnych pochodzą od najlepszych, sprawdzonych producentów. Kupując u nas, możesz mieć pewność, że dom inteligentny będzie służył Ci przez długie lata.

Zostawiłeś otwarte okno w salonie, a zanosi się na deszcz? Mając dom inteligentny, nie musisz się już tym martwić. Tutaj znajdziesz nowoczesne czujniki otwarcia okien i drzwi, które w przypadku zmiany temperatury, lub opadów deszczu zamkną okna. Urządzenia te występują w szerokiej palecie kolorystycznej, dopasujesz więc z łatwością odpowiedni odcień, pasujący do stolarki okiennej.

Dom inteligentny to także bezpieczeństwo jego domowników. Rozlokowane w odpowiednich miejscach czujniki wody, gazu, czadu, ruchu ostrzegają przed ewentualnym zagrożeniem. W naszym sklepie internetowym zgromadziliśmy wysokiej jakości czujniki do domu inteligentnego, które staną na straży bezpieczeństwa domowników.

Planujesz urządzenie nowoczesnego budynku, chcesz, by projekt inteligentnego domu stał się rzeczywistością? W sklepie internetowym Cleverhouse24.pl zgromadziliśmy wszystkie elementy potrzebne do stworzenia instalacji w domu inteligentnym. Poznaj bliżej naszą ofertę, ciesz się doskonałą jakością w wyjątkowych cenach!

Jest 103 produktów.