Wideodomofony Leelen - Wideodomofon Leelen

Wideodomofony Leelen - wideodomofon w technologii SMT

Firma Leelen specjalizuje się w produkcji i sprzedaży wysokiej klasy wideodomofonów. Jej urządzenia opierają się na zaawansowanej technologii SMT – montażu powierzchniowego, dzięki czemu wyróżniają się niewielkimi wymiarami oraz niezawodnym działaniem, a także bazują na innego rodzaju innowacjach, dzięki czemu Leelen to jedna z przodujących firm w dostawie domofonów z kamerami i jej grono odbiorców cały czas się poszerza.

Asortyment wideodomofonów Leelen jest bardzo szeroki – włączają one urządzenia przeznaczone do prowadzenia wygodnej i dokładnej identyfikacji rozmówców, są przy tym łatwe w obsłudze oraz wyglądają bardzo stylowo. Dopracowany design urządzeń wyróżnia urządzenia Leelen na tle innych, ponieważ użytkownicy do wyboru mają zawsze kilka różnych typów kolorów monitorów oraz modułów zewnętrznych, dlatego można także dopasować je do wyglądu ogrodzenia i aranżacji domu.

Wideodomofon Leelen - przykład produktu

Wideodomofony Leelen to wysokiej klasy monitory w wysokiej rozdzielczości, które dają precyzyjny obraz o wysokim kontraście, są wyposażone w przyciski dotykowe oraz zdalnego otwierania drzwi. Mogą także służyć do kontroli bramy wjazdowej oraz garażowej. Panele zewnętrzne wykonane są z odlewów aluminiowych – są wandaloodporne i odporne na czynniki atmosferyczne. Ze względu na zastosowanie diod LED możliwe jest także kolorowe wyświetlanie obrazu w nocy. Dodatkowo także niektóre panele posiadają wbudowane czytniki kart zbliżeniowych i działają na breloki zbliżeniowe.

Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą innych wideodomofonów:

W naszym sklepie internetowym Cleverhouse24.pl oferujemy szeroką gamę wideodomofonów firmy Leelen – zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi dostępnymi modelami!