Wideodomofony Genway

Wideodomofony Genway

Firma Genway została założona w 1993 roku i jest obecnie jednym z czołowych producentów systemów domofonowych oraz wideodomofonowych. Swoją sprzedaż prowadzi w krajach Ameryki Północnej, Europy oraz Azji. Genway to innowacyjne rozwiązania technologiczne skupione na bezpieczeństwie – produkty tej firmy pozwalają na znaczne podwyższenie poziomu ochrony budynków oraz ludzi, dlatego też są one chętnie wykorzystywane nie tylko w przypadku domów i mieszkań, ale także do zastosowań profesjonalnych.

W asortymencie Genway znajduje się pełna gama wideodomofonów rodzinnych, wielorodzinnych oraz bezprzewodowych. Są to urządzenia, które pozwalają na szybki podgląd i identyfikację osób dzwoniących do bramy czy też do drzwi. W zestawach wideodomofonowych Genway znajdują się wysokiej klasy głośnomówiące monitory kolorowe o bardzo dobrej jakości obrazu, wandaloodporne moduły zewnętrzne – wykorzystują one głównie kamery CCD Sony, a także zasilacze potrzebne do zasilania całego systemu. Każdy wideodomofon Genway to wysokiej klasy urządzenie, dzięki któremu możliwe jest sterowanie elektrozaczepem. W przypadku modeli bezprzewodowych sterowanie odbywa się poprzez naciśnięcie przycisku na słuchawce.

Wideodomofon Genway to urządzenia, z którymi poprawa bezpieczeństwa jest optymalna. Można zakupić je w naszym sklepie internetowym Cleverhouse24.pl wraz z pełną gamą dodatkowych akcesoriów. Zapraszamy.

Pełna oferta produktów